Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

ovo je stvarno brutalno mucenje nas navijaca

 

Ova reprezentacija uglavnom nema navijače, osim povremene nacionalne histerije kad igramo sa nekim s kim valja premeriti patku

 

Edit - inače dimitrije ima poentu da je ono što nam najpre fali kontinuitet, sad dal je čurćara pravi čovek da mu podarimo par godina naših reprezentativih života...dunno

Edited by Ruxin
Link to comment
  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

Ova reprezentacija uglavnom nema navijače, osim povremene nacionalne histerije kad igramo sa nekim s kim valja premeriti patku

 

Edit - inače dimitrije ima poentu da je ono što nam najpre fali kontinuitet, sad dal je čurćara pravi čovek da mu podarimo par godina naših reprezentativih života...dunno

+1

Link to comment

Ova reprezentacija uglavnom nema navijače, osim povremene nacionalne histerije kad igramo sa nekim s kim valja premeriti patku

ja sam navijac. malo stariji, internet navijac.

Link to comment

nece biti rezultata dokle god reprezentacija (fudbal) bude mesto za istresanje nezadovoljne publike.

jeste da je to jedna od vaznijih funkcija sporta generalno, ali ovo u srbiji je otislo predaleko. tolerancija na frustraciju - nula.

Link to comment

^Znaš na šta sam mislio. Nije uvreda tebe, samo su ti neki navijači toliko debela manjina da cela ta bolesna atmosfera ne može a da ne utiče na naše fudbalere....i zorana tošića

Edited by Ruxin
Link to comment

Kakva? Od osamnaestogodisnjaka koji igraju prvu seniorsku sezonu? Ovi koji su veceras igrali, uz par ozlijedjenih igraca i par onih koji su otkazali su najbolje sto Srbija ima.

uzmi par zlatnih klinaca i te koji su igrali veceras i tih nekoliko povredjenih, dobrog selektora i iza njih dobar sistem rada i eto ti pristojne reprezentacije. to je sve. problem je sto nemamo sistem, organizaciju (postoji organizacija koja funkcionise odlicno u smislu bogacenje lopova u savezu i ostalih ljudskih fleka naseg fudbala) i selektora. igrace imamo.

Link to comment

^Znaš na šta sam mislio. Nije uvreda tebe, samo su ti neki navijači toliko debela manjina da cela ta bolesna atmosfera ne može a da ne utiče na naše fudbalere....i zorana tošića

Ovo na kraju recenice je predpostavljam jedan od primera te bolesne atmosfere ?

Link to comment

To je primer mog lošeg smisla za humor :(

 

Edit - tošića na zub uzimam isključivo da bih zajebavao tebe, ali sam planirao da to bude benigno a ne da se tako ljutiš :(

Edited by Ruxin
Link to comment

^Znaš na šta sam mislio. Nije uvreda tebe, samo su ti neki navijači toliko debela manjina da cela ta bolesna atmosfera ne može a da ne utiče na naše fudbalere....i zorana tošića

i to je nesto sto bi se vrlo lako resilo u normalnoj drzavi. za to nam samo fali ta drzava.

Link to comment

To je primer mog lošeg smisla za humor :(

 

Edit - tošića na zub uzimam isključivo da bih zajebavao tebe, ali sam planirao da to bude benigno a ne da se tako ljutiš :(

woW, hvala puno!  Jebes Tosica, moze i Zivkovic da ga odmeni, bitno je da neko misli na tebe ... :wub:

Link to comment

Da može, dizao sam ruke za živkaru pre tošića otkad je ovaj izbio u prvi tim partizana.

Što se tiče ostalog -  grobarsko apsolutno odsustvo smisla za humor ekšuali objašnjava dosta povodom mog bivšeg učešća na temi fk partizan 2015/16, tako da hvala i tebi na otvaranju očiju.
Ako budeš hteo da se bijemo oko delija i grobara u reprezentaciji strpi se malo, krenuo sam upravo da se zaperem. Nije da mi da tema nije fantastično zanimljiva i uvek vredna potezanja...

 

Sporcki pozdrav

Link to comment

Ali od svih igraca koji su se nekim cudom nasli u reprezentaciji za mene je najveca misterija Stefan Mitrovic. Covek je nevidjeni nemac pojma.

Nastasic povredjen,Subotic nece, Bane vec u Londonu obrni okreni Mitar je morao digra.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...