Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

Meni je ovaj sastav sa kraja kvalifikacija  sasvim pristojan (izuzev stopera) , pridodati Zivkovica , Maksimovica i jos o nekog klinca ako se razigra u klubu i to je je to, bolje nemamo ... Igracki sasvim dovoljno za sledecu kvalifikacionu grupu.

 

Igrački je sve ovo bilo sasvim dovoljno i za ovu grupu, samo izgleda nama Srbima to nije ni izbliza dovoljno.

Link to comment

Ja bih digao obadve za zakironija ako ga simović i đorđe smene.
Van tog očigčednog izbora nem pojma...sumnjam da ćemo se usrećiti kako god, nije ni ovako sa ćurčarom neka prevelika šteta.

Link to comment

Антић-Михајловић, Антара нема пуно искуства са доста играча.

Ivanovic,Kolarov,Matic,Obradovic,Tosic.

Sa njim na klupi opusteno smo prvi u sljedecim kvalifikacijama

Link to comment

Ne znam dal sam izgubio osjecaj za sarkazam, al meni Mihino spominjanje kao potencijalnog selektora izaziva kiselinu u stomak.

Nema od tog nista gledacemo mi Javora i u narednom ciklusu. Jedino ako date Toletu Rastu :D

Link to comment

i da smene selektora (sto je po meni pod moranjem) velikih promena nece biti. prvenstveno zbog izvanredne genetike telece glavuse i predanog rada njegovih anusnih satelita. kada bi oni nestali, a umesto njih dosli upola manje losi, tada bi reprezentativni fudbal imao smisla. ovako, ovo je stvarno brutalno mucenje nas navijaca. kad smo pomislim kakva bi se lepa reprezentacija mogla skockati od ovih mladjih i nekoliko seniora, sa dobrim sistemom i selektorom, prosto me spopadne muka.

Link to comment

Nema od tog nista gledacemo mi Javora i u narednom ciklusu. Jedino ako date Toletu Rastu :D

Ode Rasta, ode miljeni klub u srpsku ligu ... Al, da je Toletov vojnik, jeste  ;)

Link to comment

i da smene selektora (sto je po meni pod moranjem) velikih promena nece biti. prvenstveno zbog izvanredne genetike telece glavuse i predanog rada njegovih anusnih satelita. kada bi oni nestali, a umesto njih dosli upola manje losi, tada bi reprezentativni fudbal imao smisla. ovako, ovo je stvarno brutalno mucenje nas navijaca. kad smo pomislim kakva bi se lepa reprezentacija mogla skockati od ovih mladjih i nekoliko seniora, sa dobrim sistemom i selektorom, prosto me spopadne muka.

 

Kakva? Od osamnaestogodisnjaka koji igraju prvu seniorsku sezonu? Ovi koji su veceras igrali, uz par ozlijedjenih igraca i par onih koji su otkazali su najbolje sto Srbija ima.

Edited by reginald
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...