Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

Curcic nije nikakav trener, ali gore od njega moze da bude smena.  Mora trener da ostane na duzi period, 3-4 godine, da se ustali i da se igraci naviknu na trenera i njegov sistem rada.  Treneri su se na klupi reprezentacije vrteli kao na ringispilu i to je jedan od razloga slabih rezultata.

Link to comment

Je l onaj Paun trenira nekoga? Koje su sanse da se predomisli i vrati?

 

On je vec trener, samo mi jos to ne znamo. Naprasno je otisao, pa se onda jako brzo vratio u FSS ... Zasto ?

Edited by Rumpelstiltskin
Link to comment

Mislim da je vrijeme za 1 kvalitetno podmladjivanje za putujuci evropski cirkus 2020. pod sloganom "Euro i u vasem gradu".

Naredne kvalifikacije nek posluze da se isproba jos jedno pedesetak igraca jer ce nas Austrija otresti ko slinu, a onda u jesen 2018.svim silama napadamo 3.mjesto za baraz.

 

via Tapatalk

Link to comment

Prva je doma protiv Irske, onda u gostima protiv Moldavije, pa opet doma protiv Austrije, pa u gostima protiv Velsa. To je sve od septembra do novembra sljedece godine.

 

Ako ce mijenjati Curcica onda bolje da to naprave odmah. Jedini moguci kandidat je Paunovic.

Link to comment

Curcic nije nikakav trener, ali gore od njega moze da bude smena.  Mora trener da ostane na duzi period, 3-4 godine, da se ustali i da se igraci naviknu na trenera i njegov sistem rada.  Treneri su se na klupi reprezentacije vrteli kao na ringispilu i to je jedan od razloga slabih rezultata.

+1

Link to comment

Ivanović: "Kolarov, ajd dođi do mene".

Kolarov: "Ne mogu, igram protiv Portugala".

Ivanović: "Ajde dođi, ima kurvi i alkohola, pozovi još nekog".

Kolarov: Evo dolazimo ja i Matic sad smo dobili crvene kartone :lol: :lol:

Link to comment

Država duputi protesnu notu španskoj anbasadi

 

I da priznamo Kataloniju. Odmah.

издајници православља :mad:

Oni su monofiziti i pod anatemom su svi od  valjda 4. veka. :fantom:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...