Jump to content
IGNORED

Politika u UK


BraveMargot

  

99 members have voted

  1. 1. da sam podanik krune, glasao bih za:

    • jednookog skotskog idiota (broon)
      17
    • aristokratskog humanoida (cameron)
      17
    • dosadnog liberala (clegg)
      34
    • patriotski blok (ukip ili bnp)
      31

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Posted (edited)

Evo ga i onaj zajebant sa megafonom :D 

 

Edit: viče tory scum

Edited by dragance
Link to comment

sad videh. nisam pratio nista. zavrsim posao, napravim veceru, sednem, upalim vesti i imam sta videti. 

 

i bas me zateklo, ladno sam mislio da ce biti na jesen. 

 

e bas da vidim na sta ce liciti ova kampanja. 

 

 

 

 

Link to comment

Nema više vremena, 45-38… evo šanse!

Ništa me neće iznenaditi, ali očekujem potop. Boris će da ćuti ko pička, pa će posle ponovo da se nametne kao spasioc, iako je omražen od većine normalnog naroda (osim onih hard core torijevaca). 

Link to comment

dobro je da nema vremena. ovaj starmer da mu se da jos pola godine, ladno bi mogao izgubiti izbore. mashi i gresi na sve strane. ne zna gde glavom udara. ne znam ko ga savetuje al da nema andjele, pitanje kako bi se kotirao. a sad je i ona klimava. 

 

 

  • +1 1
Link to comment
6 minutes ago, adam said:

dobro je da nema vremena. ovaj starmer da mu se da jos pola godine, ladno bi mogao izgubiti izbore. mashi i gresi na sve strane. ne zna gde glavom udara. ne znam ko ga savetuje al da nema andjele, pitanje kako bi se kotirao. a sad je i ona klimava. 

 

 

Joj upoznao sam Andju - voli da je tako zovu - mega carica, došla kod nas na neki sastanak na poslu. Sumnjam da će išta biti od te tzv istrage. To je (nadam se) samo jedan veliki Hail Mary pass od strane torijevaca. 

  • +1 1
Link to comment

deluje normalnije i postenije od kompletnog vrha partije. pri tom je brza i britka. verovatno se nje najvise boje (ima smisla) pa izmisljaju i lazu ne bi li je skrajnuli. 

  • +1 1
Link to comment
6 hours ago, dragance said:

IMG_0001.thumb.jpeg.acdb777052172f477d335b1bdebcb8e9.jpeg

ko mu je smislio PR nastup? :D 

 

Zna se

 

582186_vladimir-putin-aleksandar-putin-i

  • Haha 6
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
×
×
  • Create New...