Jump to content
IGNORED

Politika u UK


BraveMargot

  

99 members have voted

  1. 1. da sam podanik krune, glasao bih za:

    • jednookog skotskog idiota (broon)
      17
    • aristokratskog humanoida (cameron)
      17
    • dosadnog liberala (clegg)
      34
    • patriotski blok (ukip ili bnp)
      31

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Gledam sad C4 news, Diane Abbott uživo kaže (kao i Korbin) da oni ne idu na ove izbore sa akcentom na Brexit nego na društvo. Isuse. Ovoliko nemanje taktike nije viđeno od juriša lake konjice.

Link to comment

Pa oni nemaju nikakav program. Imaju ono od 2015. godine i to je to. Svaki pokušaj pravljenja istog će biti potpuni fijasko jer bi ga 2/3 lab MPs odjebalo. Znači ide se na preživljavanje.

Link to comment

Ne mogu da verujem da sam upravo slušao vesti i smatrao da reči Pitera fuckin' Mendelsona imaju smisla.

 

Idem da se sklupčam negde u ćoše i slušam Coldplay.

Link to comment

Gledam sad C4 news, Diane Abbott uživo kaže (kao i Korbin) da oni ne idu na ove izbore sa akcentom na Brexit nego na društvo. Isuse. Ovoliko nemanje taktike nije viđeno od juriša lake konjice.

 

:lolol:  :lolol:  :lolol:  :isuse:  :isuse:  :isuse:

Link to comment

It does. 

 

Mislim, tacno je, sa vecinom od 100 poslanika ni hard core brexiteri nece imati takav leverage kakav sada imaju. Ali to je vise verovanje nego cinjenica. 

Link to comment

I ja mislim da je ovo malo reaching. Logički okvir je tu, ali Torijevci će ovu kampanju jahati na brži, jači, bolji Brexit. Malo mi je teško da vidim kako će to tačno da izazove suprotan efekat, tj da omekšaju snage koje žele clean break.

Link to comment

I ja mislim da je ovo malo reaching. Logički okvir je tu, ali Torijevci će ovu kampanju jahati na brži, jači, bolji Brexit. Malo mi je teško da vidim kako će to tačno da izazove suprotan efekat, tj da omekšaju snage koje žele clean break.

 

Dobro sad, jbg, ko da ne znamo na primeru tih stranakak koje podrzavaju tabloidi"sistemskih" stranaka kako to ide: radis sta 'oces i na kraju si uvek u pravu a ovi drugi su izdajnici. Vise mi je da je to prosto racunica koja ne mora da bude tacna, odnosno postoji i drugacija racunica za May tj manje razumna, ali "patrijotskija" a koja jednako ne odnosi glasove (tj odnosi na centru, ali pribavlja na desnici)

Link to comment

Gledam ovu naslovnu stranu i počinjem da mislim da u Mejlu čak ima subverzivnih elemenata koji troluju sopstvenu kuću. Jbt, pa naslovnica prosto vrišti "Predsedavajući senator Palpatin je raspustio Senat i poslao Grand Army da se obračuna sa separatistima".

 

Ortak na skajpu mi danas kaže dok gledamo naslovnicu It's fair to say that if history looks back at this period and asks "so how did it all happen?" then they won't be short of clues.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Šta se dešava u Bakingemskoj palati?

Abdikacija, uzurpacija, diktatura?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
×
×
  • Create New...