Jump to content
IGNORED

Politika u UK


BraveMargot

  

99 members have voted

  1. 1. da sam podanik krune, glasao bih za:

    • jednookog skotskog idiota (broon)
      17
    • aristokratskog humanoida (cameron)
      17
    • dosadnog liberala (clegg)
      34
    • patriotski blok (ukip ili bnp)
      31

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Ja ne videh nijedno ime u mainstream vestima, mada jutros pise da je 7 uhapseno u vezi sa napadom.

 

Na BBC-ju ima slika napadaca

 

 

 

d74b5db8684284e717f2517d08f1b844.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Ja ne videh nijedno ime u mainstream vestima, mada jutros pise da je 7 uhapseno u vezi sa napadom.

 

Na BBC-ju ima slika napadaca

 

 

Sinoć je C4 izašao sa Abu Izadinom, Džon Snežni i Sajmon Izrael išli u detalje, mada do samog kraja vesti Sajmon se opet uključio i rekao da je to pod sumnjom, jer izgleda da je Izadin u zatvoru. Vest su preneli Metro i Independent.

Link to comment

Sinoć je C4 izašao sa Abu Izadinom, Džon Snežni i Sajmon Izrael išli u detalje, mada do samog kraja vesti Sajmon se opet uključio i rekao da je to pod sumnjom, jer izgleda da je Izadin u zatvoru. Vest su preneli Metro i Independent.

My bad - gledao BBC1 i Sky (jedan pored drugog na ovom hotelskom TV-u).

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

ja sam gledao c4 news sinoc u 7, israel na pocetku rekao da je izadin, izdeklamovao biografiju a u ponovnom ukljucivanju rekao da je moguce da je greska. rece da se javio izadinov sin koji tvrdi da je on u zatvoru. al ne rekose, ups greska nego skoro pa usput tako da se nije moglo zakljuciti da su sigurni da su se zajebali. vidim jutros na tviteru da se izvinjavaju zbog greske. prastajte.

Link to comment

ja sam gledao c4 news sinoc u 7, israel na pocetku rekao da je izadin, izdeklamovao biografiju a u ponovnom ukljucivanju rekao da je moguce da je greska. rece da se javio izadinov sin koji tvrdi da je on u zatvoru. al ne rekose, ups greska nego skoro pa usput tako da se nije moglo zakljuciti da su sigurni da su se zajebali. vidim jutros na tviteru da se izvinjavaju zbog greske. prastajte.

Ja sam tad tek sleteo, zato propustih.

 

BBC:

 

The attacker was British born and was investigated by MI5 "some years ago", she said.

 

Mrs May said he was not part of the current intelligence picture.

 

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Jutros na Viktoriji dosta BTP sa automatskim naoruzanjem + psi njuskarosi. Na Eustonu malo kasnije nesto manje vidljivo. Evo me sad na B'ham New Street stanici i nema povecanog prisustva ljudi u crnom.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

The man believed to be responsible for the attack in Westminster has been named as Khalid Masood, by the Metropolitan Police.

Masood, who died in the attack, was not the subject of any current police investigations, but he had a range of previous convictions for assaults.

The 52-year-old was born in Kent but was believed to have been living in the West Midlands.

PC Keith Palmer, Aysha Frade and American Kurt Cochran were also killed.

Police said there had been no prior intelligence about Masood's intention to carry out an attack.

But he was known to the police and his previous convictions included GBH, possession of offensive weapons and public order offences.

His first conviction was in November 1983 for criminal damage and his last conviction was in December 2003 for possession of a knife.

He had not been convicted of any terrorism offences.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
  • 4 weeks later...

Mejova u 11:30 ide sa vrlo iznenadnim big announcement.

 

Sky News šuška da će da se povuče due to health reasons, BBC više misli da će da pokrene snap elections.

 

 

edit: izgleda da je 11:15 ipak

Edited by Marvin (Paranoid Android)
Link to comment

Hearing May will announce General Election for June 8th - one source not confirmed

 

edit: to reče Laura Kuenssberg, dakle vrlo legit)

Edited by Marvin (Paranoid Android)
Link to comment
×
×
  • Create New...