Jump to content
IGNORED

Sta citate?


morgana

Recommended Posts

4 hours ago, Shan Jan said:

Da li znate za neki klub citalaca? Ono gde se okupe ljude, dogovore sta ce da citaju pa posle dodju i pricaju o knjizi? Pokusavam da nadjem po netu tako nesto u BGu al sve sta iskopam je ugaseno pre par godina...

 

Dobro zvuci, mada ko zna kakvi pametnjakovici mogu da dodju na debatu.

 

 

Link to comment

Pročitao Milica Vučković - Boldvin. Nađin mozak u ustanovi za odvikavanje od cuge. Bliska razmišljana. Preporuka. Valjarević urednik, bol u nogama kao nekakva veza između urednika i glavnog lika.

Pri kraju sam Dovlatov - Kompromis. Priče sa privremenog rada u Estoniji. Urnebesno smešno i tužno. Mnogo votke i ostalog alkohola.

Link to comment
On 4.1.2020. at 10:36, maheem said:

Naravno, navali odmah.

Zimski dnevnik i Dnevnik druge zime.

Ne mogu biti objektivan, te dve knjige su mi kao deo tela, organ, jetra valjda.

 

Dodjem ovde posle dugo vremena i onda znam zašto  vas sve mnogo volim, lepo si bre  ovo napisao , ja ne bih umela bolje ;)

Valjarević napisao nove knjige posle ko zna koliko godina. Bukvalno ću čekati u redu da kupim . U medjuvremenu upravo završila Neli, Ivan  Tokin. Vešto napisana knjiga koja mi nije ostavila nikakvu emociju. Ženski likovi svi kao Modesti Blejz u Beogradu.  Muški takodje . Strip junaci  za koje me na kraju nije baš bilo briga kako će skončati (za razliku od ostalih pravih strip junaka moje mladosti :D

Link to comment
Da li znate za neki klub citalaca? Ono gde se okupe ljude, dogovore sta ce da citaju pa posle dodju i pricaju o knjizi? Pokusavam da nadjem po netu tako nesto u BGu al sve sta iskopam je ugaseno pre par godina...
Uhhh radio sam neki prilog o ekipi koja se okuplja u DOB u onim manjim prostorima u koje se ulazi iz Makedonske.
Nešto mi u glavi da su u pitanju SF ljubitelji. A možda se i varam po pitanju teme, jbga ostaralo se...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
On 6.1.2020. at 17:28, Shan Jan said:

Da li znate za neki klub citalaca? Ono gde se okupe ljude, dogovore sta ce da citaju pa posle dodju i pricaju o knjizi? Pokusavam da nadjem po netu tako nesto u BGu al sve sta iskopam je ugaseno pre par godina...

Izaberi knjigu i otvori topik...

Link to comment
2 hours ago, Frank Pembleton said:

Uhhh radio sam neki prilog o ekipi koja se okuplja u DOB u onim manjim prostorima u koje se ulazi iz Makedonske.
Nešto mi u glavi da su u pitanju SF ljubitelji. A možda se i varam po pitanju teme, jbga ostaralo se...



... Shiit has hit the fan...
 

 

1 hour ago, Shan Jan said:

U, to zvuci odlicno. Provericu, hvala :)

 

Tribina Društva ljubitelja fantastike “Lazar Komarčić” (nekad su filmovi u pitanju, nekad knjige, serije..prati ih)

 

Povremeno vidim u newsletteru DOBa da ima bas serijal "Zajednicka citaonica" (ili slicnog naziva), mozda cak drze i isti ljudi. Stavi se na newsletter ;)

 

Takodje imas u Krokodilovom centru povremeno takve veceri, kao i u Studenjaku, prati i njih.

Edited by I*m with the pilots
Link to comment
19 hours ago, Ravanelli said:

završio klaudija, i na kupindu za kupnju bezecovao ostalo značajno od grejvsa - zlatno runo, grčke mitove, hebrejske mitove i goodbye to all that

Златно руно му је феноменално.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...