Jump to content
IGNORED

underwear iliti vesh nash nasushni


pcelica

Recommended Posts

1 hour ago, napadaj said:

Meni su se ubedljivo najbolje pokazale Guess. Uzimam ih u Peek & Cloppenburgu.

 

Haha  ja taj guess bas ne podnosim ali bokserice su bile bas dobre. Isto sam uzeo u P&C na nekoj akciji. :thumbsup:

Link to comment
1 hour ago, bags said:

 

Haha  ja taj guess bas ne podnosim ali bokserice su bile bas dobre. Isto sam uzeo u P&C na nekoj akciji. :thumbsup:

 

 

Meni rekli posle da je to šabanska marka, a ja nisam imao pojma o tome. Ne nosim bokserice, samo slip, i ove su mi najbolje.

Link to comment
39 minutes ago, booyaka said:

Ja sam imao Pompea bokserice, mogu reći da su bile i udobne i da su dugo trajale.

 

Ja sam radio u pompea kod nas. Nisam nikad stavio ništa bolje od gaća na sebe od njihovih, a tek su ženske stvari bila perverzija, majice pamučne, na bretele i sl. Napoklanjao sam ih se brdo, nema koja nije bila oduševljena. 

 

Uostalom, u jendom momentu pompea je bila 3. proizvođač donjeg veša u Evropi, msm. 

  • +1 1
Link to comment
48 minutes ago, Filozof manijak said:

Uzimam u Lisci i Women's secretu,  samo tanke od poliestera. :nobles:

Nemoguće je da uzimaš u obe radnje istovremeno, jer je prva za debele žene, a druga za štapove. 

  • Haha 1
Link to comment
53 minutes ago, Svemir Zeka said:

Nemoguće je da uzimaš u obe radnje istovremeno, jer je prva za debele žene, a druga za štapove.

 

S obzirom da je muškarac (sic!), najmanje bi privukao pažnju pogrešnim brojem.

  • Haha 3
Link to comment
18 minutes ago, Tpojka said:

 

S obzirom da je muškarac (sic!), najmanje bi privukao pažnju pogrešnim brojem.

:lolol:

Uvek može da slaže da je poklon za godišnjicu braka, te da je žena gabaritna. 

  • Haha 1
Link to comment
14 hours ago, Ras said:

Htedoh neki dan da pitam, je l neko probao pomirishi?

Pa nisu preskupe, otprilike duplo vise od ovih noname u Velebitu koje ja uzimam. 

 

Inace imam peskir od bambusa koji sam svojevremeno pazario na putovanju, em je mnooogo meksi od obicnog em stvarno upija ko manijak, tako da mozda ne lazu ovi ;) 

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Shan Jan said:

Pa nisu preskupe, otprilike duplo vise od ovih noname u Velebitu koje ja uzimam. 

 

Inace imam peskir od bambusa koji sam svojevremeno pazario na putovanju, em je mnooogo meksi od obicnog em stvarno upija ko manijak, tako da mozda ne lazu ovi ;) 

Nisu tebi preskupe, meni su ćege dobre i tri za 999. A ponekad nađem i 2 za 450 i super su, lepo prianjaju. 

 

  • +1 1
  • Tužno 1
Link to comment
9 hours ago, Svemir Zeka said:

Nemoguće je da uzimaš u obe radnje istovremeno, jer je prva za debele žene, a druga za štapove. 

kad sam kontraverzna ličnost, upadljivo suv i debeo :covid19:

  • +1 1
Link to comment
34 minutes ago, Svemir Zeka said:

Nisu tebi preskupe, meni su ćege dobre i tri za 999. A ponekad nađem i 2 za 450 i super su, lepo prianjaju. 

 

Bez gaca je jos jeftinije :D.

U HM-u su 7 komada 1999 dinara, barem bilo nekad

Edited by Sandradjer
  • Wub 1
  • Haha 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...