Jump to content
IGNORED

Dresovi


Recommended Posts

"Adidas" novi sponzor PartizanaNovi tehnički sponzor FK Partizan biće nemački proizvođač sportske opreme "Adidas".Crno-beli su postigli dogovor sa "Adidasom" koji će važiti naredne tri godine.Završetkom ugovora sa italijanskom "Kapom", finalizirani su pregovori sa "Adidasom" koji je bio brži od još jednog italijanskog proizvođača "Leđee". Ugovor između poznatog nemačkog proizvođača sportske opreme i "Partizana" vredan je 3 miliona evra, ali interesantno je da je kompletna vrednost ugovora u robi.
Ipak nije cuvena Legea...
Link to comment

cekaj, a je l tu ukljucena i oprema koju ce partizan moci da prodaje? ako jeste onda to i nije toliko lose. prosto, nismo nikavo trziste da bi mogli da ocekujemo i neki novac pride. bilo bi nenormalno da je to samo oprema koju ce dobiti igraci i zaposleni. rekao bih da smo dobili onako djuture, pa kolko uspemo da zavalimo to nam je.

Link to comment

ima li negde slika svih dresova za sp?sta se partizana tice:adidas... :Hail: ovako su do sada kombinovali crnu i belu:Adidas_Juventus_Local.png9922.jpgto je firma koja je po meni napravila ovakvo mini remek-delo:WC2010_5F00_Germany_5F00_home_5F00_m.jpgove tri crtice u bojama zastave su savrsenstvo!

Edited by Boza_zvani_Pub
Link to comment
otkud sad Juventusov dres sa Adidas obelezjem? :blink:
iskreno nemam pojma, hteo sam samo da vidim kako adidas kombinuje crnu i belu pa sam u google kucao 'juventus adidas' i to je izaslo.
Link to comment
:isuse: Ili se neko mnogo dobro zeza ili je neko ko radi dizajn za Nike ozbiljno failovao u razumevanju estetike prugastih dresova.
Link to comment

Barça 2010/11. Mozda se ne vidi toliko ovde, ali prilicno su retro. Villa se juce predstavio publici i nosio je ovu opremu i totalno izgleda kao da je sa Mundijala 1958. uniform615.jpg

Link to comment

Malo su mi bzv ti bordo sortsevi al sta da se radi, dres je pristojan (hvala bogu pa nisu experimentisali kao sa Juventusom i Interom.away:barcelonaawayx.jpg

Link to comment
  • 3 weeks later...

Sajt koje se bavi dresovima www.football-shirts.co.uk organizuje svetsko prvenstvo dresova gde moze da se glasa u direktnim duelma za dresove koji vam se svidjaju. Elem, u toku je 1/8 finala (mi smo inace na jedvite jade prosli grupu) i igramo sa Englezima. E sad, daleko od toga da su mi ovi nasi dresovi vrh dizajna, stavise engleski su mi fantasticni, ali bi mi bio gust da izbacimo Engleze ni manje ni vise ( :ss1: ) pa evo linka za glasanje. Jbg, nije sjajna situacija trenutno ali je glasanje do 16. juna pa mozda ima sanse za preokret:http://www.football-shirts.co.uk/fans/world-shirts-cup-last-16-france-vs-south-korea-england-vs-serbia_7548Mozete u arhivi vesti iskopati i ostale parove osmine finala ako vas zanima.

Link to comment

greska, previdjeh da je ducca vec postavio novi milanov

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...