Jump to content
IGNORED

Dresovi


Recommended Posts

Hocemo u ovome igrati u Juznoj Africi? :unsure:Ili su nam greskom poslali danski dres... :D
:D u tome.danci:DANEMARK_REP1_F_PE52_1_440.jpg Edited by Boza_zvani_Pub
Link to comment

Ma dobro, nije tako los, fino izgleda, samo me prosto suvise asocira na dansku zastavu, valjda se naviknem...A boja sortsa i carapa?Nego kontam, koja je ovo nepravda da imamo ovoliki krst na dresu a Kezmanu ne zovu u reprezentaciju... angry.gif

Link to comment

Bilbao 2010/11bil05.jpg:wub: Cini mi se da Umbro trenutno najbolje dizajnira dresove. Jednostavno, bez preterivanja i seljacenja, kroj savrsen, vuku stidljivo na retro... Svaka cast! Jos kad bi se na njih ugledala parent firma...Tott'ham (leak od pre par meseci)newshirte.jpgI sneak peek potvrda:spurspumakit.jpgSasvim fini retro. Jos ako Puma opet ne zasere pa na istu foru obuce sve timove...Borussia Dtrikot1272545007d.jpg

Link to comment

novi dres borusije mi se cak i svidja. nije ni cudo kad su ovosezonski jedno od najgorih koje sam video u skorije vreme. kappa je za ovu sezonu izbacila najgore dresove otkad pamtim. svi su ruzni, pocev od partizanovog (kombinacija bela majica crne gace mi je posebno ogavna mada je i dvobojni jeziv), preko siene, valensije, torina, nanta, le mana i drugih. romin crveni je isto los. borusija najgori dres ikad. svidjaju mi se jedino romin crn i beo i bilo koja kombinacija sampdorije.ASRoma3rdSS0809-no16.gifumbro je savrsen :wub:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...