Jump to content
IGNORED

Dresovi


Recommended Posts

Na stranu zelena boja, ali ove cik cak varijante koje forsiraju ove sezone su presmesne. U krajnjem slucaju ovo je jako slicno slovenackim dresovima...Ne znam, lepo je biti inventivan ali ovo je previse, kao deci da su dali da saraju.
Meni ovo lici na Slonje (doduse njihovi imaju TRIglav)....BTW neko od komentatora u prenosima rece da je ovo poslednje prvenstvo na kome SLO nosi zelenu boju kao svoju karakteristicnu...
Link to comment
Meni ovo lici na Slonje (doduse njihovi imaju TRIglav)....BTW neko od komentatora u prenosima rece da je ovo poslednje prvenstvo na kome SLO nosi zelenu boju kao svoju karakteristicnu...
Da, od 2012. dres SLO reprezentacije ce biti u bojama zastave, dakle bela, plava i crvena. Domaci ce najverovatnije biti skroz bele boje sa plavim brojevima na ledjima i dodacima crvene.
Link to comment
Da, od 2012. dres SLO reprezentacije ce biti u bojama zastave, dakle bela, plava i crvena. Domaci ce najverovatnije biti skroz bele boje sa plavim brojevima na ledjima i dodacima crvene.
:thumbdown:
Link to comment

fc st pauli home / away / third germany treci dres me podseca na ribu koja ne bi trebalo ali mi se svidja... ono, ruzna je ali ima nesto neodoljivo u njoj... :huh:

Link to comment

Nisam ljubitelj MUTD-a ali ovaj dres mi se izuzetno dopada,uostalom kao i ovaj prethodni.Ako se ovaj ispostavio tacnim znaci da ce i rezervni dres izgledati onako kako je predvidjano on je blagi uzas,izgleda kao s buvljaka.

Link to comment

Ova Kilibarda i nije toliko ogromna i visoka kao sto se tvrdi...btw, dres mi se ni najmanje ne dopada ali zavidim partizanovcima sto furaju adidas angry.gif

Edited by McCabe
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...