Jump to content
IGNORED

Dresovi


Recommended Posts

Bilbao 2010/11bil05.jpg:wub: Cini mi se da Umbro trenutno najbolje dizajnira dresove. Jednostavno, bez preterivanja i seljacenja, kroj savrsen, vuku stidljivo na retro... Svaka cast! Jos kad bi se na njih ugledala parent firma...
Tek sam ovde video da je sa dva lica- odličan.
Link to comment
2010/2011i100220000811.jpg
u stvari:
The SerpentAnimals are often used to represent football clubs in Italy, the grass snake, called Il biscione or Serpente representing Inter. The snake is an important symbol for the city of Milan, appearing often in Milanese heraldry as a coiled viper with a man in its jaws. The symbol is famous for its presence on the coat of arms of the House of Sforza (who ruled over Italy from Milan during the Renaissance period), the city of Milan, the historical Duchy of Milan (a 400 year state of the Holy Roman Empire), and Insubria (a historical regional area which the city of Milan falls within).wiki
nisam ovo znao, al' ono na dresu lici na zmaja, ne na zmiju. kad su to zmije pocele da bljuju vatru? il' joj iz usta mozda viri trava, kad je vec grass snake? :) i jos ima ove bodlje/krljust/sta god na telu. mora da nike malo zajebava ove iz intera. :D
Link to comment

true, i izgleda vishe kao dres nekog korejskog kluba, incheon blue dragons, ili tako nesto :D

Link to comment

Jos pre mesec-dva se pojavila fota istog i sada ponovo, a ovaj sajt do sad ne znam da li je omasio sa leakovima. I meni je malo jeftin u najmanju ruku, nike je teskom kurcu jbt. Podseca me na one fejkove iz sredine devedesetih... :unsure:

Link to comment
nisam ovo znao, al' ono na dresu lici na zmaja, ne na zmiju. kad su to zmije pocele da bljuju vatru? il' joj iz usta mozda viri trava, kad je vec grass snake? :) i jos ima ove bodlje/krljust/sta god na telu. mora da nike malo zajebava ove iz intera. :D
Zmija bljuje otrov :lol:
Link to comment

Sad ce biti jos lakse mrzeti UTD ako budu igrali u ovoj krpi sa buvljaka... :wicked:Prosto mi bilo tesko ove sexone da gledam UTD u ovako lepo dresu, posebno rezervnom.Skoro nisam video tako lep dres kao ovogodisnji UTD-ov.I onda su idioti uspeli da ga zamene ovim govnetom... :twak:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...