Jump to content
IGNORED

Men's fashion


Leia

Recommended Posts

ta duga crna plisirana suknja me podseca na moju uniformu za hor iz detinjstva. i bas se pitam ovih dana ima li i dalje zanatlija sto rade plise, imam lepu ideju za retro zenstvenu aljinu.hm, da. i ja bih volela da upoznam muskarca koji ce dati hiljadu i po dolara za suknju. i da se slikam sa njim.inace, ako moze da se bira - meni se uvek svidja jedno te isto - muskarci u 501, pamucnim majicama bez kragnica i vijetnamkama. ili koznim dronjavim jaknama.
pa sto ne kazes da se lozis na Mocu Vukotica?!?!
Link to comment

ovaj crmljov sajt objasnio.izmedju ostalog, imaju na prodaju i cizme koje jako zelim. oduvek sam zelela cizmu da ide do butke, a ne samo preko kolena, a ova moze i da se naguzva do ispod kolena.bootleatherthigh-2.jpgkao jedan od forumskih decaka, imam pravo da to ovde kacim.

Link to comment
ovaj crmljov sajt objasnio.izmedju ostalog, imaju na prodaju i cizme koje jako zelim. oduvek sam zelela cizmu da ide do butke, a ne samo preko kolena, a ova moze i da se naguzva do ispod kolena.bootleatherthigh-2.jpgkao jedan od forumskih decaka, imam pravo da to ovde kacim.
nemoj bre da pravis jos jednu desanku, ne moz sve covek da ispostuje
Link to comment
pa sto ne kazes da se lozis na Mocu Vukotica?!?!
onog slavnog fudbalera?ne verujem @morgana - hvala. pogledacu. Edited by PointTaken
Link to comment
  • 1 month later...

e jbg.al da. to je taj zonfa. one iz mods69 shopa su bile krs. pritom, poslednji put kad sam tamo usao docekale su me pravoslavne rune po nekim krpama. kad sam izasao proverio sam da se nije promenio vlasnik.

Link to comment

Nije. Al Aca je uvek bio malo nacionalno orijentisan (ništa extremno, linija kao DS danas :D ) plus od toga rani porodicu a navijači ne žale para za te srpske zanimacije.

Link to comment
ako imaš neko da ti donese iz Londre... KLIK
ovo sam bookmarkovao kada si prosli put stavio ovaj link. cim ustekam lovu moracu da kupim neku jaknu, ali uzasno su skupe.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...