Jump to content
IGNORED

Men's fashion


Leia

Recommended Posts

wtf :huh:baš sam noćas sanjao da sam presvukao pantalone u gostima i kao bile su mi dobre.posle par sati pogledam dole i onako pred svima primetim da nešto visi :blush: pantalone bile sa futrolom :isuse:nešto kao ovo (samo ozbiljnije) :Dmonstras.lt_1318830540388.jpeg

Link to comment
eh, sad, ti si jedan od onih ljudi kojima je casa uvek poluprazna. boje su, kao sto je wall primetio, vrlo moderne. lako se pakuje, brzo susi, garantuje popularnost na plazi, i, vrlo vazno, odlican je za suncanje onih delova u kojima do sad sunce nije sijalo. sta covek vise od kupaceg da pozeli!?
Nisam ja jedan od onih kojima je čaša uvek poluprazna, nego sam jedan od onih koji smatraju da se sa pojedinim stvarima ne treba kockati.Boje jesu moderne, sviđa mi se linija žuto, vrišteće žuto-želeno, zeleno. Verujem i da se lako pakuje i da se van sezone može koristiti kao futrola za smartfon (sa dodatnim prostorom za sluške). Međutim, sunčanje je tako '70 i '80, danas je to pase zbog raka kože. Moja ideja plaže je ležaljka, suncobran, pitka knjiga i neki mojhito. Ako i slučajno zadremam, ne želim da me iz dremke probude turisti koji oko moje futrolice bacaju potkovice misleći da je to deo standardnog hotelskog programa aktivnosti.
bezbedan si na moru, nemoj da se vadiš sad!baš me zanima kako bi Pepi reagovao da te vidi u tome :lolol:
Šta je taj do sada video, dobro je da se nije obesio o kvaku. Mada, možda zato samo po ceo dan letargično leži i gleda tupim pogledom u plafon.
Link to comment
  • 3 months later...
  • 4 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...