Jump to content
IGNORED

Men's fashion


Leia

Recommended Posts

pustio sam brkove oko novaka za maskenbal na koji na kraju nisam otišao... a i da vidim kako to izgleda. jedino smišljeno nošenje brkova po meni je sa tim pičićem. bez toga izgledam kao džihad. svako sa iole dužom kosom i takvim brcima dobija taj dartanjan izgled.zajebano je samo kad obriješ. ne možeš da se pogledaš u ogledalo par dana i da ne kapiraš kako ti nešto nedostaje na toj ledini između usne i nosa. brkovi treba da budu default stvar. jedino ti treba troje dece i hipotekarni kredit da ne asociraš na hipsterčinu... nije vreme za to

Edited by Ravanelli
Link to comment
  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

Pink je bilo pre par godina, to su iznosali već svi - čak i po većini slatkovodnih plaža. Za narandžastu bi me ovde navijači odrali. Ima li još predloga - ionako moram ove Tarzanke nekad da presvučem?

Link to comment

Tarzanke nisu nikad pase, to je legenda koja traje i može biti vremeno samo manje ili više popularna.Ovo sa ovim futrolama jeste zanimljivo, ali ima jedan nezgodan aspekat - ne želim da idem na plažu ogoljenim dupetom uza zid. Ne spadam u one koji vole body modifications pa stoga ne brijem prsa, noge, ramena i čelo. Apstiniram generalno od tih metroseksualnih zajebancija, anal bleachinga i drugih menjanja pakovanja, jer je to laž, a ja znam da sam iznutra lep. To znači da bih sa ovom futrolicom na plaži morao kad tad da se presamitim - makar da prostrem peškir/asuru/ležaljku. Ne želim da iza sebe začujem krik neke gospođe koja se zanesvešćuje, vrisak dece koja kasnije mogu da postanu novi Dexteri ili nekog profesora astrofizike koji ugledavši moje dupe shvati da event horizon može da se dokaže i prikaže i u praksi. Spakovala bi me CIA i zatvorila u neki istraživački centar gde bi tim naučnika lupom proučavao taj fenomen i pre ili kasnije pokušao tu da nađe božiju česticu povlačeći me za već iščašeni prst.Pored toga, deluju mi malo veliko. Pogotovo kad mi muški uđemo u vodu. Pa da ta futrolica ne bi tako vizuelno zjapila poluprazna, morao bih da zgužvam neke novine i nabijem ih tu, a ne bih iskreno voleo da mi član tima dobije trovanje olovom. Mada bi pola krastavca verovatno rešilo problem.I na kraju najrizičniji deo priče - ako pukne taj lastiš, ode futrola u Davy Jones' Locker i ja ostajem nezaštićen, a svi znamo šta može takvom da mi se desi...

Link to comment

eh, sad, ti si jedan od onih ljudi kojima je casa uvek poluprazna. boje su, kao sto je wall primetio, vrlo moderne. lako se pakuje, brzo susi, garantuje popularnost na plazi, i, vrlo vazno, odlican je za suncanje onih delova u kojima do sad sunce nije sijalo. sta covek vise od kupaceg da pozeli!?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...