Jump to content
IGNORED

Men's fashion


Leia

Recommended Posts

Potvrđujem, imadoh svojedobno jedan koji mi je ćaća redovito mažnjavao, pa ga je na kraju više on nosio neg ja, i na kraju mu došao glave. Kanda ne bi bilo loše da se i ja ponovim u tem Manualu.

Link to comment

Cu vala da proisetam ovih dana do Manuala...edit: da dam i ja jedan hint - na buvljaku na NBG, u onom poprecnom redu na kraju svih onih paralelnih, ima radnja sa koznim kaisevima i imaju ogroman izbor. Sve koza, nema skaja, menjaju snalu, buse rupe, solidan izbor stvarno. U proseku su 1000 dindzi. Ja uzeo jedan skroz ok i zadovoljan sam za sad. Ipak treba mi jos jedan za koji ne nadjoh nijansu pa ce Manual valjda odraditi posao.

Edited by ducca
Link to comment

e, super su manual kaisevi, mada ja forsiram zenske :)al ima manual u ponudi i jos neke kaiseve, gotovo iste modele kao sopstvene, al za nesto manje para. ili ih mozda oni proizvode u okviru drugog brenda, sta znam. uglavnom, skroz su dobri.

Link to comment

ko traži kvalitetne kožne jakne može da pogleda na sajmu, ima prodavnica koja je izvdvojena u kućerak za razliku od onih tezgi, ali ne bih umeo da se setim kako se dolazi do tamo. Elem, prodaju engleske i italijanske jakne, ja sam svojim veoma zadovoljan a bile su jeftinije od onih turskih skaj užasa

Link to comment
  • 2 years later...

svaki pravi muskarac mora da prati trendove: lazne trepavice za muskarcearticle-2056654-0EA30A5C00000578-368_468x373.jpglak za nokte u prigodnim bojama i pakovanjuarticle-0-0E9D8B7800000578-946_468x286.jpgaj vi svecki muskarci kupite, pa javite je l valja, da znam da l da kupujem drugarima za rodjendane.

Link to comment

mene je otac par puta terao da mu kupujem crveni, crni i drečavo žuti lak za nokte. hteo da prefarba neke plovke za pecanje a bilo ga blam da ide on u takav shopping.

Link to comment
mene je otac par puta terao da mu kupujem crveni, crni i drečavo žuti lak za nokte. hteo da prefarba neke plovke za pecanje a bilo ga blam da ide on u takav shopping.
yeah right. ako se "plovkama" nazivaju nokti na stopalima
Link to comment
  • 2 months later...
da li ces uspjeti da svoja siroka ramena smjestis u prvi model? djeluje sputavajuce.
postoji narocita tehnika disanja, gde udahnes do 10 puta a ne ispustis. dusu.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...