Jump to content
IGNORED

Men's fashion


Leia

Recommended Posts

Letterman jakne. Jebem ti sve kad su jakne nabildovanih plavusana postale hipter nerdy.Assuche, uvek mozes da nabavis neku socijala varijantu. Socijala je ionako hip. Tako klub gde igram basket organizuje proslavu za bozic i onda svako donese nesto matoro, pa bidujemo da se skupe pare za klub (nismo bili mnogo pijani, pa se nije mnogo skupilo, ali nema veze). I onda neko doneo matoru jaknu/trenerku za rezerve lokalnog fudbalkog betonligasa iz recimo '94; bidovanje zapelo kod recimo 3 evra, pa me gleda trener i kao 'venome, ajde 3 i po, reprezenting kad odes doma'. A ono neki sacuvaj boze suskavi teget gornji deo, s reklamom automehanicarske radnje. Gledam i ne veruem.Evo mogu sledeci put da te opskrbim.

Link to comment

sramota vas je da priznate da se lozite na popove, skoti zvuci egzoticnije :lol: moj kum na kraju srednje skole dosao jedan dan u suknji. zgrazavanje, pljuvanje, skandal, kazniti, prebiti, ubiti...

Link to comment

Joooj Mahimčiću, baš si sladak!Sprovodila sam anketu- da li biste obukli suknju... makar kilt? Ove mlađe muškarčine uvređeno ćute, jedino se tata osmelio pa kaže: Bih, ali samo u kući, da vidim kako mi stoji!

Edited by halloween
Link to comment

'de ne bih. Šaću kacu mi listovi rasni ^_^edit : upravo shvatih da bih rado nosio suknju leti, zbog očiglednih prednosti ventilacionog tipa

Edited by Alphons
Link to comment

ta duga crna plisirana suknja me podseca na moju uniformu za hor iz detinjstva. i bas se pitam ovih dana ima li i dalje zanatlija sto rade plise, imam lepu ideju za retro zenstvenu aljinu.hm, da. i ja bih volela da upoznam muskarca koji ce dati hiljadu i po dolara za suknju. i da se slikam sa njim.inace, ako moze da se bira - meni se uvek svidja jedno te isto - muskarci u 501, pamucnim majicama bez kragnica i vijetnamkama. ili koznim dronjavim jaknama.

Link to comment

plise je in ove godine, rekao mi je gugl nekidanimas na terazijama zanatsku radnjicu koja ga radi (ako nisam pomijesala nesto, malo poslije benetona iduci ka slaviji)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...