Jump to content
IGNORED

Men's fashion


Leia

Recommended Posts

Tebi od zavisti pada pretisak? :D
samo proveram dal si otisla da dzonjas.
aj polako smisljajte ime za split ^_^
Allegra i Leia u raljama Freda. moze?¡
Link to comment
mhm.skoro idjah u kupovinu Navigare prolecne jakne za ortaka i secam se da je srednja cena bila oko 300 jura.ne znam kako to moze da bude cheap nekom u Srbiji gde je prosecna plata bila 350 jura pre krize, sad je verovatno malo pala.sto se tice kvaliteta, nosashe razni ex-evi, i svi su se hvalili istim, a i nisu neki ficfirici koji paze mnogo na odecu.
Ako je neko ko drži radnju Navigare u Beogradu, nabio cene do te mere, to je blago rečeno kradja, a ne da je to neki jako prestižni brand.A znam da je bio neki pacijent koji je imao Navigare davno u Sava Centru, i da je imao cene koje su bile nenormalne.
Link to comment
Ako je neko ko drži radnju Navigare u Beogradu, nabio cene do te mere, to je blago rečeno kradja, a ne da je to neki jako prestižni brand.A znam da je bio neki pacijent koji je imao Navigare davno u Sava Centru, i da je imao cene koje su bile nenormalne.
obasnila sam vec na prethodnoj strani.ovo je cena u Briselu.
Link to comment
  • 1 month later...

Kolki ti budzet? Trazio sam za sebe kaiseve pre par dana, pa sam snimio i nesto tako...Imas u Bati za oko 2300, solidan izbor. Jeftinije od toga mislim da sam video samo u Kotonu u Uscubata22300.jpg

Link to comment

Čini mi se da Mona ima fin izbor kožnih gluposti, tamo sam uzeo jedan pre godinu-dve, nije bio ni skup a fin je... A pre mesec-dva sam kupovao neki novčanik za poklon i učinilo mi se da i dalje imaju korektan izbor kaiševa.

Link to comment

Video sam u Bati, ok su ali bih pre da za 2300-2500 dodjem do 2 komada...bas sam u Bati i uzeo dva para cipa sad na ovom snizenju, ali su neke braonkaste nijanse za koje nemam kais i sad moram da uparujem.Monu sam skroz smetnuo s uma, tnx za podsecanje.Bio i u Kotonu juce al ne videh kaiseve, oci mi ispadose trazeci ih. Moguce je da sam retard... :blink: Hvala na odgovorima u svakom slucaju.

Link to comment

U Kotonu (ulaz-levi deo-10ak metara napred) su bili 1200 dinara pocetkom leta. Imali su manje nijansi nego Bata, ali je bilo bar 5-6 modela. Jbm li ga ako su prodali sve, nije to sezonska roba...koton1200.jpg

Edited by nbg4ever
Link to comment
a niko da spomene ajkulicu?paul_shark.jpg
ajkulicina teget polo majica mi je omiljeni komad.nosio sam je devet godina, ni boja se nije ispralaimam i neku straftastu, ali je ne volem
Link to comment
  • 2 weeks later...
Treba mi neki hint za radnju(e) sa velikim izborom muskih koznih kaiseva (elegantinijih, za odelo) u Bg...budget price :blush: . Tnx.
Ja sam kupio manual, crni kozni iz jednog komada koze, nista lepljenje, sivenje, punjenje kartonom!Inace gledao sam u Bati-ne svidjaju mi se, u Moni- ili je skaj ili imaju neku recepturu da im koza bude tanja od 1mm!!!U RK BGD, Luca Daltieri, u cenovnom rangu ~2-2,500, opet ne znam dal je skaj ili koza, ima jedan stvarno se vidi da je kvalitet, ali kosta 4,500.Zato sam se odlucio za manual, u Knezu imaju i neke italijanske, dok na Sajmu imaju veci izbor od manuala.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...