Jump to content
IGNORED

Men's fashion


Leia

Recommended Posts

Ne znam da li je cheap, al zar se japiji kod nas oblace u yachting fazonu? :unsure: Al ajd i to je neki napredak od suskavih trenerki....
Pa to mi je haos, taj jahting fazon. :lol: Na stranu što i nije neka high klasa.Al' što kažeš, bolje od šuškavih trenerki.
Link to comment
El ti to meni nešto?
mhm.skoro idjah u kupovinu Navigare prolecne jakne za ortaka i secam se da je srednja cena bila oko 300 jura.ne znam kako to moze da bude cheap nekom u Srbiji gde je prosecna plata bila 350 jura pre krize, sad je verovatno malo pala.sto se tice kvaliteta, nosashe razni ex-evi, i svi su se hvalili istim, a i nisu neki ficfirici koji paze mnogo na odecu.
Link to comment
skoro idjah u kupovinu Navigare prolecne jakne za ortaka i secam se da je srednja cena bila oko 300 jura.
Izgleda da trenutno ima neko znacajno snizenje, sto je svakako vest jer kod nas to obicno bude cena umanjena za 2 dinara.Uvek ostanem bez teksta koliko je odeca kod nas preskupa, ne bi me cudilo da je i taj Navigare skuplji u Beogradu nego u Milanu.
Link to comment

same here.zimus videh neki Naf Naf lagani kaputic za 200 evra u Delti, a isti je u Briselu kostao 70 jura.+ su ovde stvari uvek neznatno skuplje od ostalih EU zemalja zbog poreza.razlika je frapantna, nisam mogla da verujem.al ova gore navedena jakna je kupovana u Briselu.

Link to comment

Mozda su jeftiniji u matici im Italiji... ne znam :unsure: Svakako jedan ok casual brand, kad kazem cheap stuff ja barem mislim na H&M, C&A i tako to.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...