Jump to content
IGNORED

Men's fashion


Leia

Recommended Posts

za one koji nisu bghost, u butiki pored dragane ognjanovic na terazijama, koja prodaje ove kao japijevske muske firme navigare itd, brutalno snizenje.super neki firmirani dzemperi za 3,500 dindzi, jakne oko 6 soma i tako.

Link to comment
Braon bas i nije moja primarna boja, ali su zato ove zelene rukavice a must ajtem u asesoaru svakog modernog muskarca. Jos je De Niro govorio da izbor zelene boje odaje samosvesnu i inteligentnu osobu, sto u ovom slucaju ne treba ni naglasavati s obzirom da su svi Japanci takvi. Odlicno.Na primer:

"Gledaj mamu, biraj cerku" ili bese "biraj mamu"?2zxmd5y.jpg

Dzanko je car, jbte! Usao u polufinale nekog turnira i otisao na 10 dana na Maldive da proslavi.Odlican je sajt koji je linkovan u clanku, valjda fensi kolekcija Adidasa. Mrzi me da cupam fotke iz flasha, al mi se u principu sve svidja.Odlicno, recicu caletu da svrati :P

zar si i trenutka sumnjao u moj rafinirani i sofisticirani ukus i trendsetterski renome?
Link to comment
za one koji nisu bghost, u butiki pored dragane ognjanovic na terazijama, koja prodaje ove kao japijevske muske firme navigare itd, brutalno snizenje.super neki firmirani dzemperi za 3,500 dindzi, jakne oko 6 soma i tako.
Ave Luba, hominis senilis te salutant! :ziga: Ima se doćeram ko Čeda Jovanović nakon skvoša. Ole! Edited by dig_chohano
Link to comment
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
Ozbiljno, ko ima u blizini prodavnicu Bailly Diehl (imaju muske i zenske radnje), trenutno je snizenje 50% na vecinu modnih artikala iz ponude. Siju od engleskih materijala, a dizajneri su odlicni, premda nemacki. Zamalo da kupim i odelo od mesavine lana i pamuka koje izgleda kao da je od sirove svile, dok se nisam zapitao za koji ce mi to kurac.
kako sta ce ti? kad te grunf bude vodio na one janjece kotlete - idealna garderoba za takvo mesto.dovoljno sam rano obavestila diga, pa je mozda vec sve pokupovao, te sad mogu i ostale, opet na terazijama veliko snizenje u onoj radnji pored najdosadnije modne kreatorke ever, navigare et all 50 posto i vise na dole.videh da su rasprodaje i u gantu i timberlendu, ali kroz prozor nista zanimljivo.
Link to comment
... Japance pratim u korak ......borsalino fedoru. Bez toga ugodjaj odlaska u kinoteku nikako nije potpun..
Japonezi su mnogo ludi, totalno :thumbsup: .Iconic Fedora! Jedna Panama bi mi lepo čučala. Borsalino ili NY hat company.
Link to comment
za one koji nisu bghost, u butiki pored dragane ognjanovic na terazijama, koja prodaje ove kao japijevske muske firme navigare itd, brutalno snizenje.super neki firmirani dzemperi za 3,500 dindzi, jakne oko 6 soma i tako.
Pa otkad postade Navigare japijevski brand? To je običan cheap stuff. Nije valjda da je to u Srbiji japijevski brend?
Link to comment
Pa otkad postade Navigare japijevski brand? To je običan cheap stuff. Nije valjda da je to u Srbiji japijevski brend?
Ne znam da li je cheap, al zar se japiji kod nas oblace u yachting fazonu? :unsure: Al ajd i to je neki napredak od suskavih trenerki....
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...