Jump to content
IGNORED

Stadioni


Recommended Posts

bravo bravo.KŠ je uvek bilo lepo gostovanje, nadam se da ćemo se uskoro ponovo gledati.
Napredak prvo treba da obezbedi da igra u ligi zajedno sa Donjim Sremom. Mada, krenulo je polako. Doveli su Račića, Frimponga i nekog štopera iz Bežanije. To je neka veza Matijašević - Mišković, najavljuju 12 pojačanja.A Napretkov teren je oranica.
Link to comment
  • 1 month later...
382837_119865941465723_108951322557185_101552_994709414_n.jpgresto slike ovde mada nisu neke.inače na beobuildu vele sledeće:
Upravo sam se vratio iz opstine Vozdovac. Raspitao sam se kod svih koje poznajem i saznao da se opstina nije pitala ni za sta po pitanju izgradnje. Jedino sto su izdali je dozvola za privremeno odlaganje suta. Cak se ni grad nije mnogo pitao vec direktno republika. Apsolutno je zaobidjena procedura a nezvanicno je to neki stari politicki dug DS-a vlasniku. Opstina je pokusala da ubedi vlasnika da nije primerena lokacija sto zbog okoline sto zbog pristupnih puteva ali je to decidirano odbijeno. Opstina se pita samo ukoliko je objekat do 800 kvadrata a za sve preko grad i republika, mimo opstine. Sto se opstine tice ova informacija je 100% tacna. Ukoliko saznam jos nesto novo po pitanju uredjenja okoline javljam ali nikakav dokument jos nije stigao u opstinu. Jedino sto su skoro oni dobili je najava pocetka rekonstrukcije ul. Vojvode Stepe ali to vec nije za ovu temu.
Edited by McCabe
Link to comment

to je to čudovište! izgleda kao džinovska kutija koja je pala s neba u gusto naseljen kraj. jerkovčani su oduševljeni. nisam siguran da će im dobro doneti.

Link to comment
  • 2 months later...

čudi me da lukavi janezi nisu smislili da ograde ceo kompleks, ture spomen obeležje tu na liniji peterca i naplaćuju ulaz hodočasnicima.

Link to comment
  • 3 months later...

Hahahahahaovo je ipak rad jednog forumasa sa skyscrapercity-a.Prvo sam mislio da se zafrkava ali kada sam procitao komentare (cestitke za krov) shvatio sam da je ozbiljan.Oni krilati dresovi koje je nacrtao na bivsem forumu B92(khalid... cini mi se) bi se sjajno uklopili u ovaj station.

Link to comment
Hahahahahaovo je ipak rad jednog forumasa sa skyscrapercity-a.Prvo sam mislio da se zafrkava ali kada sam procitao komentare (cestitke za krov) shvatio sam da je ozbiljan.Oni krilati dresovi koje je nacrtao na bivsem forumu B92(khalid... cini mi se) bi se sjajno uklopili u ovaj station.
Dje si se toga sjetio?! :Hail:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...