Jump to content
IGNORED

Stadioni


Recommended Posts

Gledajući one ratne snimke izgleda da nije. Tj. ovo je kao jedan nivo ali postoji ograda između dva horizontalna sektora koji su povezni i nekim stepenicama. U principu, to jesu dva nivoa ali vizuelno kao da je jedan. Naravno, možda je i Jeremija stigao na tekmu dan ranije i srušio gornju galeriju pa ja sad pišem pogrešno.

Edited by McCabe
Link to comment
Maksimirska šupa se uređuje, ovo je čak pristojno ispalo. Samo da uklone drvce sa zgrade između severa i istoka :)
Tko to plaća? Jel ja? Mislim, ko bi drugi? Jel neko mene pitao da li ja to hoću? Za koga se to radi, za udobno sjedenje smjese dušika i kisika u omjeru 78:21? Fuj.Jel atletska staza na putu za anihilaciju, jel postignut taj Veliki Cilj?Ja bi radio na Maksimiru samo sa ovim.superhero-albums-she-woot-i-bet-you-all-like-dis-picture2822-german-dynamite-bundle.jpg
Link to comment

Čuo sam legendu da je Tuđman imao ideju da ukopa ceo teren nekih desetak metara i ad time dobj priliku da nauštrb tartan staze dobije još jednu etažu. Mislim da je jeftinije da se sazida onaj vulkanac.

Link to comment
postavlja se travnjak oko kojega će umjesto atletske staze biti postavljen i umjetni plavi travnjak
A vidim, uspjelo je! KOOONAČNOOOO, protjerana je atletika sa maksimirskog svetilišta, atletika, taj bezvezni sport seljačina i betera u koji se mafijaš nikako ne može ugraditi ma koliko bio ljigav, primitivan, sirov i gadan. Jednostavno kraljevski.yucky.gif Edited by Roger Sanchez
Link to comment
Gledajući one ratne snimke izgleda da nije. Tj. ovo je kao jedan nivo ali postoji ograda između dva horizontalna sektora koji su povezni i nekim stepenicama. U principu, to jesu dva nivoa ali vizuelno kao da je jedan. Naravno, možda je i Jeremija stigao na tekmu dan ranije i srušio gornju galeriju pa ja sad pišem pogrešno.
Moja greška. Naši Najverniji su '90. bili na istoku, a ne na jugu, kao što sam mislio.
Link to comment

Oklen ti to? Bili su na jugu, i htjeli su se probiti na istok. Na istoku stajanje, izvornoj navijačkoj tribini, je bio dio Boysa, većina je bila na sjeveru. I da, jug je bio podjeljen na dva dijela, s time da se donji ne koristi, koliko se sjećam, još od rušenja sjevera i seobe Boysa na jug. post-1867-13104731639606.jpg

Edited by Ugor
Link to comment
Oklen ti to? Bili su na jugu, i htjeli su se probiti na istok. Na istoku stajanje, izvornoj navijačkoj tribini, je bio dio Boysa, većina je bila na sjeveru. I da, jug je bio podjeljen na dva dijela, s time da se donji ne koristi, koliko se sjećam, još od rušenja sjevera i seobe Boysa na jug.
Odavde:
Smestili su nas na istočnu tribinu, koja ima dva nivoa
u svakom slučaju, Maksimir sad pristojno izgleda sudeći po fotkama sa sajta. ona žuta boja mi je fine touch
+1А Rođer neka pati.Jbt, Cedevita traje večno :Dponedjeljak_11_7_3.jpg Edited by Sam Spade
Link to comment
Oklen ti to? Bili su na jugu, i htjeli su se probiti na istok. Na istoku stajanje, izvornoj navijačkoj tribini, je bio dio Boysa, većina je bila na sjeveru. I da, jug je bio podjeljen na dva dijela, s time da se donji ne koristi, koliko se sjećam, još od rušenja sjevera i seobe Boysa na jug.
Mesto gde je današnji jug i gde su smeštani gostujući navijači zvao se stajanje - istok.DSCN1036.jpgDSCN1035.jpgTek poslednje godine pred raspad bivše države promenili su naziv u stajanje - jug:DSCN1033.jpg
Link to comment

Nije, stajanje istok je stajanje istok, a stajanje jug je stajanje jug, na istoku su bili domaći navijači, uključujući i mene(negdje 94.g.), na jugu su bili gostujući, do prelaska Boysa na jug zbog sitnog kapaciteta tadašnjeg sjevara, a i kasnijeg rušenja istog. Na stajanju istok su bili old school Boysi i nakon seobe na jug. Čini mi se da stajanje istok se jasno vidi na desnoj strani slike, odmah ispod istočne tribine. Tu se vidi da je u nasatavku istoka stajanje i donji dio juga.

post-1867-13104876294594.jpg

Link to comment
Moguće je da je do Delija smješten na istoku stajanje, prema južnoj tribini, iako sumnjam. Ako pogledaš sliku koju sam prvu postavio, jasno je da su transparetni Delija na jugu, smješteni na dijelu koji je uz istok. Moguće je da su neke Delije gađane sa istoka na dijelu juga koji se spaja sa istokom, pogledaj drugu sliku.
Link to comment
Nemoj dvaput reći i pogledaj slike nakon preuređenja. btw.,ti navijaš za Partizan? :isuse:
:Djel ima neko da stvarno misli da je jna lepsi stadion od marakane?@ugordaj jos fotki preuredjenog makisimra. odakle odjednom lova za stadion kada je mamic godinama bezuspesno kukao? Edited by kojot
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...