Jump to content
IGNORED

Stadioni


Recommended Posts

jel ima neko da stvarno misli da je jna lepsi stadion od marakane?
jbg, svakoj majci je njeno dete najlepše... meni nije problem da čujem od nekog sa strane da je JNA žanru stadion (baš kao što je meni ružna marakana ili maksimir, a npr. poljud nije), ali od svakog grobara očekujem da bude prava majka što se tiče jenea.
Link to comment
jbg, svakoj majci je njeno dete najlepše... meni nije problem da čujem od nekog sa strane da je JNA žanru stadion (baš kao što je meni ružna marakana ili maksimir, a npr. poljud nije), ali od svakog grobara očekujem da bude prava majka što se tiče jenea.
ok, ali realno stadion jna deluje kao seoski stadion u odnosu na marakanu. poljud je najlepsi od sva cetiri velika stadiona, odmah posle dolazi marakana.
Link to comment
:Djel ima neko da stvarno misli da je jna lepsi stadion od marakane?@ugordaj jos fotki preuredjenog makisimra. odakle odjednom lova za stadion kada je mamic godinama bezuspesno kukao?
Njihova Facebook strana se redovno ažurira. Šaban je očito bacio sve karte na ovu sezonu i ulazak u LP, a to zahteva zadržavanje igračkog kadra i povratak navijača. Evo, rasprodali su ceo stadion za utakmicu protiv Neftchi-a u samo pola dana, što je pravo čudo, znajući da su poslednje 2-3 sezone titule slavili pred 500-tinjak ljudi.
Link to comment

Mamić tvrdi da je u stadion sada uloženo 10 milijuna Eura, po meni nema šanse, ali dobro, on je od grada redovno dobijao barem dva godišnje za uređenje, mislim jedne godine i oko četiri milijuna Eura. Čak i da uređenje plati 7 milijuna Eura, to mu dođe četvrtina redovnog godišnjeg budžeta kluba.U vezi posjete, istina je da su sve karte prodane(dio podjeljen, kao i uvijek), ali ima više faktora. 1. uređeni stadion 2. cijene karata-zapad euro i pol, ostatak simboličnih 15 eurocenti 3. vrhunski trener na klupi :lol: Budući su ljudi masovno kupovali maksimalnih 5 karata, ne vjerujem da će doći više od 25 tisuća ljudi, što je cca. 10 soma više od uobičajene posjete u ovoj rundi natjecanja, s protivnikom iste snage, kartama normalne cijene i stolicama na koje moraš staviti stiropor.Inače, nedavno je Mamić bio u Dubaiju, i navodno su neki Arapi zainteresirani za ulaganje u Dinamo.

Link to comment
ok, ali realno stadion jna deluje kao seoski stadion u odnosu na marakanu. poljud je najlepsi od sva cetiri velika stadiona, odmah posle dolazi marakana.
Poljud pa Filip drugi pa onda onaj Olimpijin pa tek onda Marakana od ex yu stadiona.
Link to comment
U vezi posjete, istina je da su sve karte prodane(dio podjeljen, kao i uvijek), ali ima više faktora. 1. uređeni stadion 2. cijene karata-zapad euro i pol, ostatak simboličnih 15 eurocenti 3. vrhunski trener na klupi :lol:
4. faktor: sa kupljenom ulaznicom, servis automobila u TRCZ je besplatan :)Treba ipak priznati da ima euforije, bilo je i ranije besplatnih karata, šalova, kapa, kobasica i dresova, pa nikad nije napunjen stadion. Ovo samo pokazuje koliko ljudima malo treba, pa da se vrate na stadione.
Link to comment
Poljud pa Filip drugi pa onda onaj Olimpijin pa tek onda Marakana od ex yu stadiona.
pravda ya kantridu koja mora negde da se umuva. a ni koševo nije za bacit.
Link to comment
Nije, stajanje istok je stajanje istok, a stajanje jug je stajanje jug, na istoku su bili domaći navijači, uključujući i mene(negdje 94.g.), na jugu su bili gostujući, do prelaska Boysa na jug zbog sitnog kapaciteta tadašnjeg sjevara, a i kasnijeg rušenja istog. Na stajanju istok su bili old school Boysi i nakon seobe na jug. Čini mi se da stajanje istok se jasno vidi na desnoj strani slike, odmah ispod istočne tribine. Tu se vidi da je u nasatavku istoka stajanje i donji dio juga.
:) Ugore, pitaj nekog starijeg...Na stajanju istok su bili domaći navijači, ali jug nije postojao, Krivina koja je danas jug se isto zvala "stajanje - istok" i mi smo uvek bili na toj donjoj tribini. Desno od nas su bili BBB. Razdvajali su nas kordoni policije i veliki prazan prostor izmedju. Ove karte što sam pokazao su moje karte. Imam neke slike sa Maksimira slikane ispred stadiona i na toj tribini, okačiću kada ih nadjem. Klopu na poluvremenu smo kupovali na istom mestu sa navijačima Dinama, bilo je i nekih sranja, ali ništa ozbiljno jer je tu bilo dosta policije. Više je frke bilo u Maksimirskoj šumi kod restorana i to pre tekme.Inače, Dinamov stadion je jedan od najružnijih na kome sam bio. Svaka tribina je bila različita i priča za sebe, kao da su te 4 tribine donete sa 4 različita stadiona. Ko je projektovao taj stadion je bio ili stalno pijan ili lud. Neverovatno arhitektonsko rešenje.E da, uvek smo imali veliko poštovanje prema Dinamovom zapadu i starijim navijačima. Kada ta tribina zagrmi sav se naježiš zbog neverovatne akustike. Nikada ni na jednom stadionu nisam čuo takvu buku.
Link to comment
Poljud pa Filip drugi pa onda onaj Olimpijin pa tek onda Marakana od ex yu stadiona.
Filip ii makedonski, otac AleksandrovPoljudska lipoticaStoziceMajka MaraKantridaKosevoMax&peaceArmijski pasnjak Edited by nemoderisani
Link to comment
4. faktor: sa kupljenom ulaznicom, servis automobila u TRCZ je besplatan :)Treba ipak priznati da ima euforije, bilo je i ranije besplatnih karata, šalova, kapa, kobasica i dresova, pa nikad nije napunjen stadion. Ovo samo pokazuje koliko ljudima malo treba, pa da se vrate na stadione.
Nadam se da će izvjesni slom protiv premoćnog Nefchija vratiti te ljude iz oblaka zabluda u realne okvire, a da će Maksimir zjapiti prazan kako ''igra'' njegovih uzurpatora i zaslužuje.Sljedeći marketinški potez, ali tajni, koji očekujem je da se nezaposlenim Srbima i tovarima honorarno plati izlet, sa izglednim šansama za stalno zaposlenje u tom poslovnom području, na Maksimir da bi BBB imali nešto za mlaćenje. Ne vidim drugi način da im se osigura atrakcija. Edited by Roger Sanchez
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...