Jump to content
IGNORED

Stadioni


Recommended Posts

ovaj maksimir uvek bio ružan do bola, a ne verujem da će se i sad nešto izvući s ovim renoviranjem.meni stadion s atlet stazom u startu gubi na draži
Meni je atletska staza na stadionu nikad ne smeta, ne znam da li zbog toga sto sam navikao ili neceg drugog, ali ima neku draz, a i bolji je ugao sa tribina za pregled citavog terena, i igrac moze da sprintuje do svojih navijaca kad da gol.
Link to comment
  • 2 weeks later...

Ne verujem da ce stici da ga zavrse pre pocetka sezone, spominje se kao navodni datum otvaranja drugo kolo i gostovanje Partizana na njemu, mada su to po mom misljenju preoptimisticne prognoze. Koliko sam video unutrasnji radovi jedva i da su poceli, a sto se tice samih spoljasnjih radova i tu ce biti povuci-potegni da se zavrse na vreme.

Link to comment

Trebalo bi sve da bude spremno za 2 kolo i gostovanje sampiona, ako ne, zamenice se domacinstvo, pa ce stadion biti zavrsen za 2 kolo prolecnog prvenstva

Link to comment
hvala.ne izgleda loše, jedino mi nije jasno kada već rade komplet rekonstrukciju, što nisu montirali i reflektore?
Koliko se prica po drugim forumima, i to je u planu. Valjda odma' cim zavrse tribine...Videcemo. Bilo bi fino...
Link to comment

Najnovije slicice iz Uzica

SDC12243.jpgSDC12239.jpgSDC12238.jpgSDC12236.jpgSDC12244.jpgSDC12237.jpgSDC12242.jpgSDC12241.jpg

postavljene stolice na zapadnu tribinu. izgleda lepo uz malu zamerku idejnom tvorcu ona dva natpisa belim stolicamaizgleda ce biti spreman za pocetak sezone

Edited by Далибор
Link to comment

Zasto u srbiji imaju taj fetis da postavljaju te odvratne natpise sa stolicama?edit: na maksimiru su to jos gore uradili. Postavili su natpis na sve cetiri tribine gnk dinamo i to sa razlicitim tipovima slova

Edited by borris_
Link to comment

zar ne postoji neko pravilo o minimalnoj udaljenosti najblizeg medjunarodnog aerodroma?mada bilo bi lepo da igramo protiv FYRM u Uzicu

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...