Jump to content
IGNORED

India


msmodesty

Recommended Posts

Klijentska firma organizuje odlazak u Bangalore na održavanje nekih kurseva iz it oblasti. Trenutno nisam u mogućnosti da idem zbog dvomjesečne bebe kod kuće, ali u perspektivi me interesuje na šta mogu da računam ako sam osuđen na sedmodnevni boravak u gradu?

Takođe sam malo skeptičan kada su klimatski uslovi u tom dijelu svijeta u pitanju, a neki temperaturni prosjeci na koje sam nailazio mi ne davaju baš neku sliku o najboljem vremenu za odlazak.

Link to comment
  • Replies 125
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • yolo

    21

  • Indy

    17

  • msmodesty

    13

  • Teja

    10

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja sam bio u Julu mesecu u gradu Pondichery, bilo je prevruce... Bio je neki prasak da se kupi u apoteci, koji nadoknadjuje elektrolite (protiv dehidracije), i to mi je spasilo zivot prvih dva-tri dana, dok se nisam malo adaptirao... Ako ides u letnje vreme, bez ovoga ne polazi... Kosulja sa dugim rukavima I duge pantalone takodje, da ne izgoris ako provodis vise vremena napolju... Vlazne antibakterijske maramice za ruke...

Ponesi hemijskih olovaka da delis deci, kada te budu spopadala...

Link to comment

Klijentska firma organizuje odlazak u Bangalore na održavanje nekih kurseva iz it oblasti. Trenutno nisam u mogućnosti da idem zbog dvomjesečne bebe kod kuće, ali u perspektivi me interesuje na šta mogu da računam ako sam osuđen na sedmodnevni boravak u gradu?

Takođe sam malo skeptičan kada su klimatski uslovi u tom dijelu svijeta u pitanju, a neki temperaturni prosjeci na koje sam nailazio mi ne davaju baš neku sliku o najboljem vremenu za odlazak.

bio sam ja pre nekoliko nedelja 7 dana u mumbai-u poslom (ostavio dvomesečnu bebu kod kuće :) ). vruće je i vlažno ali se može preživeti. ionako ćeš uglavnom biti u zatvorenom, a to se besomučno klimatizuje. a grad... kao i svaki drugi megalopolos trećeg sveta. prljav, zagušljiv, prenaseljen i sa previše vozila. verujem da je i u bangaloru slično.

Link to comment

Ja sam bio u Julu mesecu u gradu Pondichery, bilo je prevruce... Bio je neki prasak da se kupi u apoteci, koji nadoknadjuje elektrolite (protiv dehidracije), i to mi je spasilo zivot prvih dva-tri dana, dok se nisam malo adaptirao... Ako ides u letnje vreme, bez ovoga ne polazi... Kosulja sa dugim rukavima I duge pantalone takodje, da ne izgoris ako provodis vise vremena napolju... Vlazne antibakterijske maramice za ruke...

Ponesi hemijskih olovaka da delis deci, kada te budu spopadala...

 

Što hemijske olovke?  :blink:

Link to comment

To su mi stalno trazili,osim para... Valjda deca ne veruju da bi im stranci davali novac, pa traze hemijske olovke... Uglavnom, bio sam pripremljen, pa sam otputovao tamo sa desetak pakovanja, I sve razdelio...

Jos jedan savet - izbegavati pijace na kojima se prodaje riba, smrad je neopisiv...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...