Jump to content
IGNORED

India


msmodesty

Recommended Posts

  • Replies 125
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • yolo

    21

  • Indy

    17

  • msmodesty

    13

  • Teja

    10

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja gledam da iskoristim ovu moju jos jednom i da odem na par dana za uskrsnje praznike.

 

I, na tu temu: je li neko isao u Chennai, Hyderabad ili Bangalore? Za koji od ta tri bi se najradije odlucili [cene su priblizno iste].

 

U medjuvremenu malo pala cena za Hyderabad u odnosu na druga dva i ja pazarih kartu :)

Link to comment

neverovatno iskustvo. svaka čast.

 

nadam se da ima još.

Ima, ali Tadz i Delhi. Manje su inspirativni od Varanasija. Ali napisacu i to. Imam neke tips.

 

Jesi li popila malo vode iz reke? Kazu da je to pod obavezno,ako hoces da zivis sto godina i da ti sve ide od ruke... ;)

Nisam, ali me je devojcica umila Gendzizom, tako da ima da mi ide sve od ruke. :D

 

Super putopis, je l imas fotke iz voza?

Imam dve, ali su sranje. Bukvalno mi kako onako izbeceni nakon 9h blejanja na stanici smrti poziramo

 

 

kakvi su frajeri?

2rmqs5v.jpg

 

(Gorecu u paklu sto serujem ovaj isecak slike, ali kad sam videla da je vrat nasem vodicu do kaisa moje drugarice, nije mi bilo sasvim dobro. Nije ni cudo sto su nas svi gledali kao freakshows.)

Link to comment

Žao mi ga, kunem se. On je mali i za indijske uslove i imao je tu nesreću da voda nas koji smo veliki i za evropske standarde. I onda kad sam videla fotku, kao da je iz Tolkinovog univerzuma.

 

Hvala svima onima kojima se dopadaju izveštaji. Završiću ostatak ovih dana. Navrat nanos pišem, pa ne izbacujem ni fraction utisaka koje nosim u duši.

Edited by MayDay
Link to comment

Super je izvestaj MayDay :)

Poneki detalji me podsetise na utiske mog prijatelja koji je isao poslom pre nekoliko godina (u neki za mene nepoznati grad), kod njega je uglavnom preovladao utisak da sto pre ceka da se vrati kuci. Prosto nije poneo dve lepe uspomene koliko su ga sve negativne stvari dotukle.

Link to comment

Na levoj nozi ima samo 2 prsta. Kako je njemu lako da seče nokte

 

 

oce to u indiji. imam sliku iz udaipura lika koji ima po 6 prstiju na rukama i nogama. mada vecina ljudi ne provali nista cudno dok im sam ne kaze.

 

jms, koliko te ispala karta za HYD, jel iz londona? ja cekam neki sejl za kalkutu ali ni etihad i qatar se ne daju, ne pada ispod 650e. ostalo mi je jos samo to da mogu da zaokruzim ceo potkontinent i da se za vjekov odjavim iz indije.

Link to comment

jms, koliko te ispala karta za HYD, jel iz londona? ja cekam neki sejl za kalkutu ali ni etihad i qatar se ne daju, ne pada ispod 650e. ostalo mi je jos samo to da mogu da zaokruzim ceo potkontinent i da se za vjekov odjavim iz indije.

 

 

Mogu da ti kazem cenu, ali nece biti bas od pomoci jer je 'trik' karta [fuel dumping] u pitanju.

 

Plus, polazak [na toj karti] mi je iz Stavangera [preko Londona, da izbegnem jednu povecu UK taksu].

 

BA ume ima dobre cene za Indiju iz Skandinavije, Praga, Varsave i Luksemburga [sve preko Hethrow-a].

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...