Jump to content
IGNORED

islamski ekstremizam


wall

Recommended Posts

Auh argumenta. E nek si im odbrusio baš.Sa tvog linka :

Between 14 July 1969 and 31 December 2001, an estimated 3523 people had been killed in the conflict.
To je baš isto kao ono što se dešavalo devedesetih na Balkanu.
Link to comment
  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    373

  • Hella

    361

  • Indy

    217

  • kim_philby

    205

Top Posters In This Topic

Posted Images

Gde sam ja napisao da sam bilo kome odbrusio? (Stavise, komentar sam zadrzao za sebe). Inace, cemu patkometrija sa zrtvama? Radilo se o drzanju lekcija iz (verskog) suzivota, zasta ne bih rekao da su kvalifikovani. Ako treba da nacrtam, kazi.

Link to comment

E pa sad, Indy, ti vodi sokratske i dijaloge i porađaj znanje iz ovog plodnog sagovornika, a ja ću, u svom sada već prepoznatljivom maniru okačiti klip.

Link to comment

Pa meni izgleda da su uspeli, uprkos istoj ili većoj međuverskoj mržnji, da za 30 godina bude manje žrtava nego u jednom "uspešnom" danu na Balkanu devedesetih. Nije bilo Srebrenice u Severnoj Irskoj. Možda su Balkanci ipak imali nešto i da nauče od njih?

Link to comment
Pa meni izgleda da su uspeli, uprkos istoj ili većoj međuverskoj mržnji, da za 30 godina bude manje žrtava nego u jednom "uspešnom" danu na Balkanu devedesetih. Nije bilo Srebrenice u Severnoj Irskoj. Možda su Balkanci ipak imali nešto i da nauče od njih?
Naravno da su imali - da uvek treba da budeš jači. Svaki self-respecting srpski nacionalista će ti na ovu mudrost odgovoriti - da nam se nisu mešali strani faktori i mi bismo isto tako uspešno zaveli red. Krivi su oni koji su se umešali sa strane da podrže slabiju stranu. Look what they made us do.Umesto lepo ovako:http://www.youtube.com/watch?v=ODQ11b0_roU Edited by Syme
Link to comment

Hehe, znao sam da će neko da potegne Bloody Sunday...Sećam se davno sam negde diskutovao sa nekim koji je branio srpske zločine u Bosni argumentom sličnim Indijevim : a šta tek Ameri rade crncima, a u Severnoj Irskoj pobiše stotine (ako ne i hiljade, davno beše) na Bloody Sunday...

Link to comment
Sećam se davno sam negde diskutovao sa nekim koji je branio srpske zločine u Bosni argumentom sličnim Indijevim : a šta tek Ameri rade crncima, a u Severnoj Irskoj pobiše stotine (ako ne i hiljade, davno beše) na Bloody Sunday...
Pa, to sam verovatno bio ja. :s_c:Mislim, stvarno si neverovatan. "Bloody Sunday" je bio "davno". Pa jbt Simon Vizental centar jos hvata naciste. Da li si ti normalan, koga ce oni da uce mirnom suzivotu? I ti tvoji Francuzi? Dovoljno sam mator da se dobro secam njihovog mirotvorstva po Alziru. Ajd ti malo onako, u skokovima, a?
Link to comment
Hehe, znao sam da će neko da potegne Bloody Sunday...Sećam se davno sam negde diskutovao sa nekim koji je branio srpske zločine u Bosni argumentom sličnim Indijevim : a šta tek Ameri rade crncima, a u Severnoj Irskoj pobiše stotine (ako ne i hiljade, davno beše) na Bloody Sunday...
U pravu si, ja sam na forumu poznat kao relativizator srpskih zločina.
Link to comment

Nisi razumeo, davno beše ta moja diskusija, nisi ti u pitanju, pa se ne sećam da li je sagovornik tvrdio da su u pitanju par stotina ili par hiljada ljudi.Naravno da nisam mislio na "davno je bilo pa nema veze". Svašta.Ubedjen sam da bi dobio sličan odgovor da pitaš random ljude na ulici u Srbiji.Inače Bloody Sunday je odneo 13-14 žrtava, da ne kopate po Wikipediji.

Link to comment

Taj rad... ne kapira covek da moze neko da bude s nasih prostora, a svetski covek. Zato mi tamo na Politici neki dan trubi "pusti ti CNN, vidi kakvi su komentari u Srbiji". Pa jbt ja imam vise veze sa CNN-om nego sa Srbijom.PS. A ni u stanju sarkazam da prepozna. Seljache iz pariz.

Edited by Indy
Link to comment
Dobar je Rasel.Često ga razumeju kao plitak pozitivistički duh, a i on se sam ponekad takvim gradio (to je bila ondašnja antimetafizička poza - dubina se smatrala znakom nepoštenja). Ali zapravo je bio vrlo daleko od toga, što ovaj citat lepo pokazuje.
mnogo je dobar. reci ti tom tvom dubokom misliocu da se, na primer, informise malo o istoriji turske. sa posebnim osvrtom na jermene i kurde, a ono pre 20 veka bolje da i ne spominjem.malo mi se sere od te evrocentristicke "mi smo krivi za sve, upropastili smo te plemenite i postene divljake" price. ako neko zeli da se iskupi (kako???) zbog zlocina u kolonijama neka to cini u svoje ime, tj ime svoje nacije, i nek ne generalizuje i trpa u isti kos kineze, indznse i "muslimane" (koje? site, sunite, alavite, turke, arape, indonezane, somalijce?).pa ovo je kao da kazemo da je za srebrenicu kriva evropa i njen duh netolerancije kroz vekove :isuse:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...