Jump to content
IGNORED

Studio B


Eraserhead

Recommended Posts

Jel? Šta je pričala?

nemam pojma, bulaznila je, njoj nikad dosta nacije, ko da joj neko brani :isuse:

 

carstvo blagorodnosti, ljudskih prava i brige o bliznjem, u prisustvu novovekovne verzije preduzetnika luke michete, beskrajno surfovanje izvan istorijskog konteksta i sve shto znamo o toleranciji i trpljenju nauchili smo od ljudi koji su oslepljivali svoje bliznje :smor:

 

oduvek mi je ishla na zivce, a posebno sad dok se kaljuza sa ovim radikalkama :puke:

Edited by gospa buba
Link to comment

I neki dan je imala luđenje kako se srbi ponižavaju putujuću i pariz, milan, beč dopisati po želji umesto da odu dostojanstveno do mataruške, vrnjačke i ostalih banja

Link to comment

I neki dan je imala luđenje kako se srbi ponižavaju putujuću i pariz, milan, beč dopisati po želji umesto da odu dostojanstveno do mataruške, vrnjačke i ostalih banja

pa bar da poitaju dok ih ne isprodajemo braci arapima <_<

 

mislim. ne si dizem pritisak ^_^

Link to comment

Pričala je danas da smo mi Srbi imali drugi najstariji ustav na svetu, donet odmah posle engleskih kraljeva, ustav Sv.Save za koji niko ne zna jer nikad u istoriji nije naštampan kao knjiga da ga svi pročitamo, pa je onda računala iz glave koliko je taj ustav star onako sa sve žmirom na jedno oko i stisnutim jezikom, pa nije bila sigurna jel 800 godina, dal manje, dal više,... (to je bilo u 2,5 minuta koliko sam se zadržao za njenim stolom)

Link to comment

Koliko se sećam, neki forumaši su bili zaljubljeni u lubardić. Šta oni imaju da kažu po aktuelnom pitanju?

kakve to veze ima. nisu se oni zaljubili da igraju shah <_<

Link to comment

Sinoć, celo veče na Studiju B bilo ispunjeno ok kulturno-umetničkim emisijama. Baš prijatno iznenađenje. Očekivao sam da će novi vlasnici da satru takve stvari, ali za sada to nije slučaj. 

Link to comment

Kakav izliv srbovanja Sanjice™ u Prelistavanju, strahota

 

Slušao si!? :o

Zar pored onakvog dekoltea... :misko:

Edited by Apollo Creed
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...