Jump to content
IGNORED

Studio B


Eraserhead

Recommended Posts

Cekaj ovaj lik sa leptir masnom je voditelj? Btw voditeljku sam video pre neki dan u koznim pantalonama, u skoro lezecem polozaju, obzirom da je bilo na MUTE nisam razaznao da je i ona voditeljka.

 

Ko su ovi ljudi?

 

 

edit: Evo je ckilji i prica ko navijena, morali su da je iskljuce, ona i dalje prica :rolf:

Edited by John Coltrane
Link to comment

Cekaj ovaj lik sa leptir masnom je voditelj? Btw voditeljku sam video pre neki dan u koznim pantalonama, u skoro lezecem polozaju, obzirom da je bilo na MUTE nisam razaznao da je i ona voditeljka.

 

Ko su ovi ljudi?

 

 

edit: Evo je ckilji i prica ko navijena, morali su da je iskljuce, ona i dalje prica :rolf:

:lolol: gledala sam baš taj momenat

 

ti ljudi to je art

Link to comment

Mogao bih da priložim citate:
 

Ako ne možeš da ih pobediš pridruži im se

Izreka koju je većina nas prvi put čula od Duška Dugouška. Pokušaj da se konformizam prikaže u pozitivnom svetlu tipa: sedi tu gde jesi, ne talasaj, igraj kako muzika svira i iskoristi što više možeš. A ko će bolje taj koncept da približi deci od njihovog idola...

Ako ne možeš da ih pobediš ti im se pridruži, učio nas je Duško Dugouško. Izgleda da neki nisu gledali crtaće kada su bili mali.


Ali, neću da citiram zato što ni oni nisu tačni. "If you can't beat them, join them", rekao je Yosemiti Sam u crtanom Bunker Hill Bunny (1950):

https://vimeo.com/129627993
 

Dakle, Ludi Sima je to rekao za Duška Dugouška još daleke 1950. godine.

 

Tek 16 godina kasnije u svom tipičnom razmetanju, trpanjem u žižu pažnje krađom tuđe slave, Patak Dača ovu repliku, malo varirajući izgovara u crtanom Snow Excuse (1966). Za razliku od prethodnog crtanog, imdb ga čak i ne citira, očito svestan šta je posredi i o kakvim se tu mahinacijama radi, što nipošto nije prvi slučaj kod Patka Dače.

 

Prilažem crtani:

 

http://www.youtube.com/watch?v=ieUbf9rSMmY

 

I za kraj, bez obzira kakav tretman Silvester imao kod Warnera, jasno podložnog bolećivosti prema bezobrazno slatkoj Tviti, moram konstatovati da sam ovoga puta implicitno stao u odbranu njihove vedete i ikone, Duška Dugouška, aludirajući da je jedina autentična replika ove vrste, koja pripada Patku Dači, zapravo replika koja mu je pripisana u Nintendovoj video igri Duck Amuck, koja je zasnovana na istoimenom nadrealnom crtaću iz pedeset treće, i u kojoj na kraju Patak Dača preuzima i ulogu samog Duška konstatujući: "Well, if you can't beat 'em, BE them!"

Link to comment
  • 1 month later...

jebote, jel gledo neko ovaj radikalski pokušaj insajdera što ide ovde? znači, sve je maznuto od insajdera, a prca se ds i to. 

 

na jutjubetu ima raznih, ali je ova današnja epizoda još bolja. a na sajtu ne postoji nijedno ime. zna neko ko su ovi?

Link to comment

Ja sam upao pre nedelju-dve vrteći kanale na superbrzo 5-minutno čitanje ogromnog demantija u drugoj epizodi koji im je šuknuo Miškov advokat... cirkus.

 

Autorka se potpisuje kao "Maja Obradović novinar/reporter" na prikazanim emailovima.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...