Jump to content
IGNORED

Studio B


Eraserhead

Recommended Posts

e tako. secate se one afere kada su novi vlasnici stb bacili na djubriste vinile iz magacina pa dosao paspalj i pokupio oko 1500 primeraka. dakle, on je odlucio da ih pokloni narodnoj biblioteci srbije koja u svojim fondovima cuva i katalogizuje i audio materijal kao sto je rec i obicaj u nacionalnim bibliotekama.

pa to ja jadna pokushavam da kao sugerishem na petstostrana da treba da se pita neko ko ima veze sa chuvanjem nechega, pa da taj neko pobaca ili sachuva :(

 

elem. dobro :)

Link to comment

do veceras sam sumnjao ali sada sam skoro siguran da ce studio b biti udarna pesnica rezima u predstojecoj kampanji.

u vestima u 22 isao je prilog o dogadjajima u beloj crkvi sa najavom prezenterke u najgorem maniru rts-a 90tih. prvo sam bio zatecen time da je studio b otisao da napravi prilog van beograda jer od privatizacije su se vratili u format radija koji se gleda. onda je krenuo prilog autorke irine veljkovic sa kadrovima ulica pod snegom (koje su, btw, prohodnije nego ulice u mom komsiluku po bbrdu), izjavama nekih lokalnih sns funkcionera da bi kao slag na tortu dosla anketa 'slucajnih' prolaznika. 90te u najogoljenijem izdanju, bez ikakve sminke i pokusaja da se to upakuje da deluje primereno propagandi u danasnje doba. cela prica se zavrsava sa: 'jos jedan grad doveden do ruba propasti zbog demokratske stranke'.

nakon toga ide prilog o 'medijskom blatu' sa pinka pa sledi reakcija sns u kojoj se koristi termin 'medijsko politicka mafija'.

cini mi se da ce se studio b valjati i kopati 'medijskom blatu' vise i dublje od ostalih.

bljak!

 

p.s.

sada vidim da trenutno ide cela emisija posvecena beloj crkvi i pokrajini sa tom irinom veljkovic. ko ima jak zeludac moze da pogleda.

Edited by foto
Link to comment

sada vidim da trenutno ide cela emisija posvecena beloj crkvi i pokrajini sa tom irinom veljkovic. ko ima jak zeludac moze da pogleda.

 

to ti je emisija 'Horizont', svake nedelje ide i gostuju samo SNS gradonačelnici i predsednici (uglavnom vojvođanskih) opština...

Link to comment

uf, ovo je bas hardkor. ona vodi emisiju, pravi anketu, koristi termine i ponasa se kao da je 1993. ovakvu anketu, kao njenu iz bcrkve, nisam video 20 godina.

 

edit: cak ni ovaj gost, neki pacenik iz pokrajinskog snsa se ne snalazi sa njom. morao je da doda da anketa koju smo videli 'nije namestena'. i njemu neprijatno.

Edited by foto
Link to comment

pa to ja jadna pokushavam da kao sugerishem na petstostrana da treba da se pita neko ko ima veze sa chuvanjem nechega, pa da taj neko pobaca ili sachuva :(

 

elem. dobro :)

 

U vezi sa tim šta bi trebalo da se čuva a ne čuva se, ploče Studija B su najmanji problem. Iz iskustva govorim.

Link to comment
u najgorem maniru rts-a 90tih.

90te u najogoljenijem izdanju

i ponasa se kao da je 1993.

 

 

otkud sad to kad su propovednici tominog dolaska tvrdili da se devedesete neće vratiti pogledajte :fantom:

 

Ono na cemu se, eksplicitno ili implicitno, insistira je da ce se, ukoliko sadasnja banda sidje sa vlasti, vratiti devedesete u svom sjaju i nastupiti kataklizma. A to je zabluda koju ekipa svesno stvara i podgreva, jer je sve druge adute odavno ispucala. Cudi me da pojedini pametni i obrazovani ljudi ponovo nasedaju na to sranje.
Edited by Hella
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...