Jump to content
IGNORED

Studio B


Eraserhead

Recommended Posts

Shvatio je da je svaki otpor besmislen i da se jednostavno treba prepustiti bujici ... Ili što reče patak Dača: "Ako ne možeš da ih pobediš, pridruži im se!"

Link to comment

miki manojlovic o beogradu na vodi, direktno iz promotivnih prostorija.

 

Videh to preksinoc i bi mi zao u sta se 1 od omiljenih glumaca pretvorio :(

Link to comment

Videh to preksinoc i bi mi zao u sta se 1 od omiljenih glumaca pretvorio :(

Previše očekujemo od umetnika...

P.S. : Sad videh ispada kao da te stalkujem ;-)

Link to comment

Možda to ima veze sa opstankom njegovog pozorišta?

sa pohvalama je počeo još prošle godine kada mu je vučić pomogao oko predstave romeo i julija (koprodukcija sa pozorištem iz prištine).

 

To nije rekao patak Dača već Duško Dugouško...

ko god da je rekao, ovaj je već tmovan kao vučićev miki maus.

Link to comment
Mali o Mikiju:

 

Miki Manojlović je izuzetna ličnost koja razume značaj projekta "Beograd na vodi". Video sam se sa njim nekoliko puta i Beograd će Mikiju da pomogne u njegovim projektima i promociji programa, pogotovo za decu koja imaju problema u razvoju. I on je prvi koji je rekao: "Ja razumem značaj ovog projekta." To je primer kada neko ko nema lični interes stane iza ovog projekta. To je primer Mikija Manojlovića

Link to comment

sale simić je rasim ljajić studija b: menjaju se vlasti, menjaju se šefovi, odlaze i dolaze zaposleni, samo je simke uvek tu ... još od tinejž tivija ...

 

doduše i sifon jafali je sa tinejdž-tivija, ali je i ona prolazila kroz faze kada je bila u nemilosti ...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...