Jump to content
IGNORED

Kitchen Appliances


Allegra

Recommended Posts

On 22. 1. 2024. at 23:30, Eleniko said:

to mu je taman realna cena, kad skineš zamišljenu vrednost žiga na poklopcu i drškici. 

 

jebeni le creuset, kakvu su bolest mozga napravili sa divljanjem cena. a sve izlazi iz iste fabrike u kini...

 

Le creuset proizvodi u Francuskoj i Tajlandu. U francuskoj proizvode ove serpe od lijevanog zeljeza. 

Da su skupi, skupi su ali takva im je politika.

Link to comment

konačno sam kupila indukcionu ploču (na nekom finom popustu, Maxi Online, 3500 din) sa namerom da je koristim na terasi za kuvanje miomirisnih jela koja uključuju puno luka, kiselog kupusa ili mahunarki.

 

sad mi ostalo još da kupim podlogu u vidu nekog stočića ili ormarića na kom će se sve krčkati, i ova sezona jesen/zima će proći u znaku intenzivnog jedenja na kašiku, jeeej

  • +1 4
  • Wub 1
Link to comment

jel koristi neko bokal za filtriranje vode?

 

dobila sam savet da nađem neki za koji se lako pronalaze filteri za dokupljivanje. koji bi to bili, znate li?

Link to comment

Imam aquaphor bokal godinama. Slican je ovom. Lako je naci filtere, ima ih redovno u Gigatronu, ali su cesto i na akciji po raznim radnjama. Bitno je da bokal bude vece zapremine, makar 2.5-3 litra, narocito za viseclane porodice. Ima i onih koji staju u vrata od frizidera, ali moj je buckast, pa vodu iz njega prespem u flase ako zelim hladnu vodu

  • Hvala 1
Link to comment
4 minutes ago, LaLinea said:

Imam aquaphor bokal godinama. Slican je ovom. Lako je naci filtere, ima ih redovno u Gigatronu, ali su cesto i na akciji po raznim radnjama. Bitno je da bokal bude vece zapremine, makar 2.5-3 litra, narocito za viseclane porodice. Ima i onih koji staju u vrata od frizidera, ali moj je buckast, pa vodu iz njega prespem u flase ako zelim hladnu vodu

e puno ti hvala

vidim da ima u tehnomediji, ima i semafor kad treba da se menja filter

ni ne treba mi za frižider. ja i leti pijem mlaku vodu, tako mi nešto prija

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...