Jump to content
IGNORED

Kitchen Appliances


Allegra

Recommended Posts

ne znam ni sta ce mi blender..ne pravim smutije

a od multipraktika dobijem napad ansioznosti samo  sad kad gledam sve one silne dodatke za koje ne znam ni gde bih stavila 

 

minimalista sam u dusi :D

 

 

Link to comment
12 minutes ago, Jumanji said:

Da ne prska po unutraanjosti.

šta da ne prska :blink:

 

 

izvinjavam se, nisam u toku :D

 

ed.

e, jel' se neko seća, na kom topicu je @teacher kačio kako se pravi neki hleb što ima lepu koricu, a stoji 12 sati ?

juče to negde čitala sada nigde ne mogu da nađem :isuse:

Edited by dùda
Link to comment

Ja narucio NutriBullet na nekom snizenju za 5500 a onda me nazvala neka zenska sa seksi glasom iz te firme Delimano i porudbina sa nekim sitnicama dodatnim je skocila na 9500... Savatala me raspolozenog i u lovi, jbg.

Link to comment
17 minutes ago, Zli Gli said:

Ja narucio NutriBullet na nekom snizenju za 5500 a onda me nazvala neka zenska sa seksi glasom iz te firme Delimano i porudbina sa nekim sitnicama dodatnim je skocila na 9500... Savatala me raspolozenog i u lovi, jbg.

hmm

verovatno ti i zakazala ljubavni sastanak

:naughty:

Link to comment

Nije, uvalila neku clanarinu od 2500 koja kao nosi neke popuste i uz koju ide torba za dinar, plus knjiga sa receptima za NutriBullet od 390din, ah pardon nije vise 390 nego je stara cena 990, ma nema veze, jednom se zivi, dajte i to, dajte sve... i tako.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...