Jump to content
IGNORED

Kitchen Appliances


Allegra

Recommended Posts

Bio bi dobar da nije od olovne glazure, cist otrov. Ovo je tzv. majolika, pecena na niskoj temperaturi na kojoj se glazira samo glazurama na bazi olova. Sve sto vidis po vasarima/kavanama od tavcica da onako sija iznutra bezi od toga sto dalje.

 

Inace dobra je fora, voleo bih da vidim neki original. 

Link to comment

fala, necu nista, samo gledam :D

 

forum se snabdeva u gasiksu, ti si nam otkrio novu robnu kucu u kojoj ima svasta. volela bih da mogu da svrljam kroz ovaj asortiman, da pipam i pitam se sta li je ovo i cemu sluzi. a uz to i ne radi... 

 

 

Edited by darling
Link to comment
8 minutes ago, Caligula said:

 

 

Opa prvo pa musko ovo mi treba, cijena je bas kako valja

 

ovaj komplet smo svi pokupovali, al nije bio ovoliko skup, jel da, kao da je bio ispod tri iljade... svoj nikad nisam stavila u pogon, ne znam ni gde mi je. imam iz ikee tuceni cetvrtasti tiganj s rebrima, ni njega ne koristim. 

Link to comment

Dobar komplet i dobra mu je cena jer se po fejcbuku reklamiralo nesto slicno a mnogo paprenije.

 

Mada mi ovi tiganji nisu prakticni kao klasicni novi sa keramickim premazom, jedno je kada krckas nesto tri sata u livenoj posudi koja rasporedjuje toplotu a drugo kada spremas omlet u pet minuta.

Link to comment

Gasiks je keva, pored ovog trija imam i neki pekac davno kupljen. Vrhunski.
A gril tucani nemacki davno pazarila u Metrou, dok nisam nasla takav bas htela sam da crknem. Ali i koristim ga :D

Treba mi preporuka za dobar, a ne preskup (kako drugacije) multipratik. Svojevremeno je bio na trzistu jedan savrsen Boschov koga hvala bogu nisam kupila posto je bio preskup -.- a nisam jer je bio jedan jedini komad i to izlozen mesecima u nekoj od njihovoj radnji. Znam da je imao 1000W i da je u raznim ocenama i kritikama postojao ma nemackim sajtovima, za razliku od ostalih.

Link to comment

inspirisala si me da odem u tehnomaniju i vidim njihovu ponudu multipraktika u koje se uopste ne razumem.

al vidi sta sve dobijes za 4000.

 

https://www.tehnomanija.rs/mali-kucni-aparati/multipraktici/gorenje-multipraktik-sbr-800-hc.html

 

i ovaj za tri iljade, doduse slabiji.

 

https://www.tehnomanija.rs/mali-kucni-aparati/multipraktici/russell-hobbs-multiprakti-rh-24730-56.html

Edited by darling
Link to comment

Hvala draga, sutra cu to malo da prostudiram

Zinila kako 4000, to mi odmah sumnjivo, mada vidim da je regularna cena 11k.

Nesto su previse velikodusni, ali iskreno zazirem opasno od Gorenja. No, pogledacu kritike sutra svakako. Thnx

 

 

Link to comment
domaćini, gde da nabavim dobar oštrač za noževe?
Ja imam slican ovome. To je kopija nekog edge pro oštrača koji košta 200$. Iz prve naoštrio do brijanja. Mnogo zavisi od kamenja koje dobijes. Ja sam uzeo gradaciju do 5000 a posle sam napravio i staklene pločice na koje lepim šmirglu.

https://a.aliexpress.com/nj9AXHhO

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...