Jump to content
IGNORED

Kitchen Appliances


Allegra

Recommended Posts

da, juče je uzeo
 
vrhunska stvar. ssmo ploču i dalje čistim hemijom za prozore i ubrusom
[emoji106]
Lako se skidaju ostaci hrane, drzis na suvom, nema mirisa, ako se bas desi prokuvas kratko i traje jakooo dugo.
Link to comment

Ja ploču najpre Sgrassom izrokam pa žilet™ pa voda i sunđer običan pa dr Beckman sprej za staklokeramiku pa jedna od onih kuhinjskih krpica kao od filca što su, bemliga, sija se ko nova. 

 

A ovo za inox imam kovrdžave žičice, mislila sam da je to opštepoznata stvar. Samo moja ima i dršku, pa ne moram da gadim ruke :nobles:

Link to comment
  • 2 weeks later...
1 hour ago, Skyhighatrist said:

@dùda gde si našla & pošto?

Ja kad sam to videla ovde, dakle krivac je @darling :D, zapalila jednu drugaricu koja živi u Hagu. Ona onda zamolila druga koji je upravo dolazio iz NY da donese dva komada jer je na nemačkom amazonu bilo preskupo nešto oko 50 e a on tamo na amazonu kupio za čini mi se 20.

Upotrebila jednom od tada :dry:

Link to comment

Tefal. Ima luksuzni Panasonik ali je preskup. Ja kad sam kupovao pekač pre pet godina mi je preporučen Tefal, nikad nisam zažalio. Kažu da je Gorenje OK, ali nemam iskustva.

 

Muka je sad sa kvascem za pekač doduše.

 

 

Edited by Anonymous
Link to comment

Nemoj samo da se zajebeš da kupiš neki najjeftiniji, bacićeš ga u đubre momentalno, pravi nejestiv hleb.

 

Gađaj neku prosečnu (možda malo iznad) cenu.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...