Jump to content
IGNORED

Kitchen Appliances


Allegra

Recommended Posts

jeste
Aha ...Bilo je na nekoj akciji u Merkatoru pogledacu a mozda se ogrebem o prijateljevu pika karticu....
meni se taj nije lepio jedno par nedelja... sad je užas. Možda stvar bolje stoji sa čistom keramikom nego keramika_presvučenim_aluminijumom
Čekaj hoćeš da kažeš da je u početku bilo ok, a sada zagoreva?
Link to comment
Čekaj hoćeš da kažeš da je u početku bilo ok, a sada zagoreva?
ne zagoreva nego se lepi hrana. U početku je bio super, taman sam se ponadao da sam našao odličan tiganj, ali ne lezi vraže. Gde nešto što je dobro ide na markice...
Link to comment

Ali znaš da treba prema tom tiganju biti nežan? :unsure: Već te zamišljam kako ga pereš i pevušišHej žica, žica, žicane žalite novcaza takav proizvodžicu iz Šandrovca. Hej žica, žica, žicaAtomik je zovujer kuhinju starupre tvaaaa raaaau novu:rolf:

Link to comment
ne zagoreva nego se lepi hrana. U početku je bio super, taman sam se ponadao da sam našao odličan tiganj, ali ne lezi vraže. Gde nešto što je dobro ide na markice...
pa mislim, i ako se lepi, promeshash, kaj ne?ja sam uzela onaj-kao-neki wok, tj nalik. i skroz je fini, kad bash hocu da skuvam nesto nemasno i bezukusno samo za sebe :D
Link to comment
  • 1 month later...
  • 2 months later...

hocu da kupim tiganj za gril (nesto ovako: http://ecx.images-amazon.com/images/I/41Kiyl2SWVL._SL500_AA300_.jpg ) i videh dve opcije:- liveni od aluminijuma s tefolonom: laksi, lako se cisti, jeftiniji- gvozdeni: tezak par kila, tesko se cisti, duplo skuplji od alu varjante (al kazu da je bolji steak na njemu)ima neko iskustva i dal se isplati ribanje gvozdenog zarad ukusa? (tj. jel zaista toliko bolji ukus)

Link to comment

Poštovani Renne, apelujem da sačuvate minimalnu količinu prstiju potrebnih za pravljenje roštilja do uranka 2.0.Srdačan i gladan pozdrav, Alphons.

Edited by Alphons
Link to comment
hocu da kupim tiganj za gril (nesto ovako: http://ecx.images-am...L500_AA300_.jpg ) i videh dve opcije:- liveni od aluminijuma s tefolonom: laksi, lako se cisti, jeftiniji- gvozdeni: tezak par kila, tesko se cisti, duplo skuplji od alu varjante (al kazu da je bolji steak na njemu)ima neko iskustva i dal se isplati ribanje gvozdenog zarad ukusa? (tj. jel zaista toliko bolji ukus)
imam ovakav teflonski, odlično se čisti, ubedljvo jedna od najboljih stvari koje sam ikada kupio. Nemam pojma kakav je kada se na njemu pravi steak, doduše.
Link to comment
imam ovakav teflonski, odlično se čisti, ubedljvo jedna od najboljih stvari koje sam ikada kupio.
+1 Mada, radije bih uzeo taj tučani od 8 tona, al skup u pizdu materinu.
Nemam pojma kakav je kada se na njemu pravi steak, doduše.
Oooodličan. Samo kad uhvati koricu smanjiš vatru skoro na minimum.
Link to comment
hocu da kupim tiganj za gril (nesto ovako: http://ecx.images-amazon.com/images/I/41Kiyl2SWVL._SL500_AA300_.jpg ) i videh dve opcije:- liveni od aluminijuma s tefolonom: laksi, lako se cisti, jeftiniji- gvozdeni: tezak par kila, tesko se cisti, duplo skuplji od alu varjante (al kazu da je bolji steak na njemu)ima neko iskustva i dal se isplati ribanje gvozdenog zarad ukusa? (tj. jel zaista toliko bolji ukus)
Tražimo tučani Rene, Vasa i ja još od prve strane, uzalud.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...