Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Kitchen Appliances

Featured Replies

cuskopek kod kineza na Vidikovcu u martu bio 2400 din

  • Replies 3.6k
  • Views 335.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Haralampije
    Haralampije

    aj da metem i ovde  treba mi ovakva majca, stomak vec imam   

  • *edited by mod
    *edited by mod

    Stiglo pojačanje.   Sada još da iskoristim ovo blago zahlađenje i da odlučim šta da stavim za svečano porinuće...

  • a da proširiš kuhinju na dečju sobu, ko ih jebe nek spavaju na terasi

Posted Images

kao i sve ostalo
pa naprotiv, ne bih se slozila za sve ostalo, zato mi ovo tako i pada u oci.
cuskopek kod kineza na Vidikovcu u martu bio 2400 din
kako izgleda taj divajs?

dugačak s rupom :)

Ja sam juce video jedan KDP oglas (flomaster na belom papiru) u podzemnom prolazu kod Zelenog venca, tamo gde su oni fest fudovi, cini mi se. Nisam obracao paznju na detalje ali se odnosi na prodaju cuskopeka. Ako prodjem Zelenjakom danas popodne slikacu oglas.
video sam taj oglas juce na kalencu, ali mi se cini da je to malo pricey - 4000 din za veci (3 paprike ili 1 patlidzan), 3000 din za manji (1 paprika)....

sta 1 paprika? kad ce se tim tempom ispeci ikakva kolicina?

sta 1 paprika? kad ce se tim tempom ispeci ikakva kolicina?
pa verovatno sednesh, pushtish tursku seriju subotom, kad ide 78 epizoda u nizu, i uturash paprike polako. i eto, nije frka :D
618x346.jpg

a kako se lozi? :lolol:1 zena 1000 pitanja. mozda kad bi neko sve rekao odjednom, ne bi bilo ovako zanimljivo? ^_^

a čemu to služi? (ako uopšte radi)i jel to srpska reč il neka druga?i ako je sprska je ćuškopek il ćuskopek il cuškopek il kako?i ako je sprska a pek je za pečenje nečega, šta je cusko/ćuško/whatever?

+1

kako to radi?

ja mislim da ja drzim rekord po broju oljustenih paprika po godini zivota. jos od malih godina su me izrabljivali.

izum bratske socijalisticke bugarske. radi na struju, ima poklopac sa rucicom koja se okrece, pa se paprike peku ravnomerno. dva dzaka ispeko s tim za manje od sat vremena (pre 5-6 godina, u sklopu priprema za zivot u tudjini u kojoj nema praaaavog ajvara :) )

moja keva (81 god.) ima taj ćuškopek za 1 papriku. kupila ga je na buvljaku. kaže da je suviše stara i spora za taj sa tri paprike odjednom. dok peče paprike čita knjigu. dok pročita stranu, paprika ispečena. kaže da joj je jedina briga da nađe odgovarajući format stranice i veličinu slova, da paprika ne izgori ili ne ostane nedopečena.

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.