Jump to content
IGNORED

Kitchen Appliances


Allegra

Recommended Posts

ako budete pekli mafne u silikonskim kalupima da znate da prvu turu mozete baciti jer ce da smrdi na plastiku,pa chak i druga tura ali manje..ili postoji drugi nachin da se kalupi prvo ispeku,neshto kao tiganj za palachinke shto mora prvo da ogori i slichnoinache su fantastichni ti kalupi,sjajni...sad kad ih imam ochekujem 1342536 kilograma do proleca

Link to comment
  • 2 weeks later...
ako hoćeš hlebac kao ovaj:kupi Clatronikovu pekaru:http://www.tehnomanija.rs/katalog/clatronic-pekara-bba-2605.html
Znaci ne mora da bude neki svemirski brod, to me interesuje...
Link to comment

jel ima neko turbo rernu?u prodavnicama moze da se nadje po dosta nizoj cijeni no sto je na telesopu.samo me zanima hoce li mi izrasti stopalo na celu ako je koristim, djeluje malo cudno sa onom svejtloscu, ko iz mazzinger z crtanog filma.a kazu ljudi da je dobra stvarcica.edit:76740_flavorw_ad1_big.jpg

Edited by morgana
Link to comment
ovdje kosta 48 enavodno je dobra za zamrznutu hrano jako, za ostalo tu i tamona amazonu skoro sve ocjene jako visokejavicu utiske poslije prve pecene piletine
Imam slično sokoćalo, korisim ga umesto rerne koju nemam.Odlično je za meso i povrće.Nisam probao da odmrzavam ili spremam zamrznute stvari (za to je mikrotalasna).Jedino što mi nije uspelo to su testa, sa donje strane ostanu nedopečena. Možda ima neki fazon, ali ga nisam provalio.
Link to comment

mislim da se primjedba o zamrznutoj/nezamrznutoj hrani odnosila na vrijeme spremanja i suvocu spremljenog jela. navodno svjeza tj nezamrznuta hrana bude suva, zvakasta i dugo joj treba da se ispece. no, samo prenosim.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...