Jump to content
IGNORED

Kitchen Appliances


Allegra

Recommended Posts

Svi imamo po jedan od babe, a mislio sam da se neko snašao od početka teme.
Ček, ček, zar ne bejahu neki tučani tiganji drž-da-ga-nabijem od cene, talijanski i švapski, u Merkatoru? Bilo ih je i sa ravnim i sa talasastim dnom, gus, ništa teflon.
Link to comment
Svi imamo po jedan od babe, a mislio sam da se neko snašao od početka teme.
Ja nemam uopste, a tako ga silno silno zelim. Radio sam par puta sa tucanim tiganjem, neuporedivo iskustvo.a da, sto se woka tice, nikakav teflon i slicne stvari ne dolaze u obzir za przenje. moze dinstanje itd. ali za rad na vrlo visokim temperaturama - nikako teflon. Edited by vasudeva418
Link to comment
Ček, ček, zar ne bejahu neki tučani tiganji drž-da-ga-nabijem od cene, talijanski i švapski, u Merkatoru? Bilo ih je i sa ravnim i sa talasastim dnom, gus, ništa teflon.
Nisu bili pravi na žalos'
Link to comment
hm, meni se u par pokusaja upotrebe tucanog tiganja meso gadno lepilo za njega. sta je moguce da sam radila pogresno?
mozda nisi dovoljno zagrejala ulje
Link to comment

pa ne deluje mi da je to u pitanju, vec da ima neka druga kvaka koju ja masim svaki put. iskreno, nisam odradila tu priperemu pre prve upotrebe, al valjda nije da ga to upropasti za sva vremena. tako da jos uvek tragam za verovatnijim odgovorom na ovo.

Link to comment
  • 2 weeks later...
Probao neko keramicizirano posudje, sto je sad na akciji u Mercatoru i Rodicu?Izgleda interesantno kao zamena za teflonske tiganje. Ovako nesto!
Kupio juce dublji tiganj 28 i plici 24, WoW, ali WoW. Teflon ide u pemziju, prebacujem ga u kamperski pribor.
Link to comment
  • 2 weeks later...

Gde u Beogradu vredi pogledati valjane kuhinjske noževe? Treba mi jedan manji za filetiranje. Ne mora da bude Global ili neki sličan za harakiri (iako imam baš jedan Globalov svenamenski od 17 cm, jebe kevu oštrinom i ležanjem u ruci, a trpi i levorukog korisnika).

Edited by ajgor
Link to comment

Gledao na netu ( a i u usputnim prodavnicama) i nigde ne vidim mlin za kafu.Dakle ne neko svemirsko cudo nego prost uređaj u koji ubaciš kafu u zrnu pritisneš dugme i samelješ kafu...E ćoro ćoravi bem te u oči sad vidih na sajtu tehnomanije...

Edited by veljaGB
Link to comment
Gde u Beogradu vredi pogledati valjane kuhinjske noževe? Treba mi jedan manji za filetiranje. Ne mora da bude Global ili neki sličan za harakiri (iako imam baš jedan Globalov svenamenski od 17 cm, jebe kevu oštrinom i ležanjem u ruci, a trpi i levorukog korisnika).
Berghoff, Nemanjina.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...