Jump to content
IGNORED

Kitchen Appliances


Allegra

Recommended Posts

Videh danas u merkuru imaju ono "keramicko" posudje...Zapravo , kako pise na pakovanju to je aluminijumsko jezgro presvuceno slojem keramike..

Link to comment

Nisam oduševljen Berghoffom. Imam njihov komplet od jedno 12 komada u onom drvenom postolju već par godina, i tupe se značajno. Jedino ako nisu predviđeni za pranje u mašini, mada ne vidim zašto bi to imalo ikakve veze, a i nije naznačeno u uputstvu za rukovanje.

Link to comment
Nisam oduševljen Berghoffom. Imam njihov komplet od jedno 12 komada u onom drvenom postolju već par godina, i tupe se značajno. Jedino ako nisu predviđeni za pranje u mašini, mada ne vidim zašto bi to imalo ikakve veze, a i nije naznačeno u uputstvu za rukovanje.
Polako bre :) Za 5 jevrića ne očekujem ni izbliza sličan kvalitet kao i od Globala koji je nekada davno plaćen 140 dojčmaraka, ili recimo švedskih noževa marke Sandvik. Ako se otupi, imam brusni kamen koji je Sandvik nekada stavljao u komplet sa svojim perorezima, pa naoštrim kad i koliko treba.
Link to comment
Nisam oduševljen Berghoffom. Imam njihov komplet od jedno 12 komada u onom drvenom postolju već par godina, i tupe se značajno. Jedino ako nisu predviđeni za pranje u mašini, mada ne vidim zašto bi to imalo ikakve veze, a i nije naznačeno u uputstvu za rukovanje.
Za petsto kinte po nozu dve godine je sasvim OK.A ovo je moj san. Kyocera keramicki noz.31PK%2BzFn9iL._SS500_.jpg
Link to comment

kome trebaju vrhunski japanski nozevi pravljeni od neke ludacke legure sa procentom titanijuma, neka mi se javi na PM. pre par godina je jedna firma ovde uvezla i to nikada nije marketinski ispratila da bi se prodalo. tako da su sada spustili cene da prakticno pokriju troskove. nozevi koji napolju kostaju preko 100e komad su ovde do 30-40e. pod uslovom da ih jos ima.

Link to comment
  • 2 weeks later...

pitanje za kuhinjske seniore - sta biste pre uzeli, stapni mikser ili blender?ja sve nesto naginjem mikseru, manje prostora zauzima, lepse izgleda, ne pravim sejkove i frapee, nego bih vise za varijante humusa i sosova i slicno.pa da cujem ko sta rabi.

Link to comment
  • 2 weeks later...

ja sam sebi upravo narucila alatku za kuvanje pirinca. ja volim sticky pirinac. ne volim da mi se rasipa okolo i zabole me bas da mi pravi supe i tako to. nasla neki gotivac muline za 20 baka preko amazona. 44275344-260x260-0-0_Moulinex+MK100800.jpg

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...