Jump to content
IGNORED

Kitchen Appliances


Allegra

Recommended Posts

a neki italijanski fnac?:Pne znam, mozda rade i isporuku van Fr?
trebalo bi da rade, to je sve eu, uglavnom ne prave nikakvu razliku.ali ću sačekati još malo- em još ne znam da flambiram, em mi je i francuski kljakson- ne bih da mi, ni krivoj ni dužnoj, namesto upaljača stigne flat screen. :Dedit: videh sad u ponudi i 'mon kit d kuzin molekuler'- još mi fali da naručim set menzura... :lol: Edited by Joshua
Link to comment

Možda je ovo pravo mesto da pitam za svu moguću pomoć i savete oko izbora frižidera, al za vino!Obećao sam da ću da pravim društvo drugaru, kad bude išao u pazar (zbog kafane posle). Koje firme su ok, na šta treba obratiti pažnju, šta je obavezno, a šta nikako? Poželjne su marke koje se ovde mogu naći, mada svaka preporuka je dobrodošla! Stajaće u stanu, tako da nema potrebe za ničim preterano masivnim. Išli bismo u naredna dva tri dana, pa mi treba što pre neki odgovor. Hvala društvo!

Link to comment

ja imam ovo :

rjm92x.jpg

to je najjeftinija i najbazičnija varijanta, sa samo jednom pregradom tako da bela vina držiš niže a crna više.ima modela sa dva dela kojima zasebno podešavaš temperaturu, ali oni su nekoliko puta skuplji od ovog koji je (čini mi se), bio oko 220E.što se konkretnih stvari na koje treba obratiti pažnju tiče, apsolutno ništa mi ne pada na pamet. mogu samo da kažem da sam ja ovim candyem jako zadovoljan, imamo ga već 2 godine i ne primećujemo da je tu sem što se vino nikad ovoliko nije pilo :)ovo je mala verzija, ima i onih po 1.80m visokih, ali čini mi se da je za ličnu upotrebu ovo više nego dovoljno. nama se nikada nije desilo da nema mesta u njemu, a dešavalo se da unutra bude i po 15ak flaša.

Link to comment
Možda je ovo pravo mesto da pitam za svu moguću pomoć i savete oko izbora frižidera, al za vino!Obećao sam da ću da pravim društvo drugaru, kad bude išao u pazar (zbog kafane posle). Koje firme su ok, na šta treba obratiti pažnju, šta je obavezno, a šta nikako? Poželjne su marke koje se ovde mogu naći, mada svaka preporuka je dobrodošla! Stajaće u stanu, tako da nema potrebe za ničim preterano masivnim. Išli bismo u naredna dva tri dana, pa mi treba što pre neki odgovor. Hvala društvo!
Imas UNIKOM radnju u Zagrebackoj ulici ili u Studenjaku na NBG, oni imaju FROZZINI i velikih i malih varijanti. Frizideri su ok znam da dosta nasih restorana ima te frizidere jer su sa cenama ok. I ovaj Candy sto Alphons ima je dobar.Imas u Tehnomaniji Samsung vinsku vitrinu za 27.000 (http://www.tehnomanija.rs/katalog/samsung-rashladna-vitrina-rw-13ebss.html)kod njih imas i druge marke WEG, SIEMENS,BOSCH... pa izaberite Edited by kepa
Link to comment

pazario pre nekog vremena ovo111866678_full.jpgPhilips Cucica 3 in 1 Grill.grilluje, pravi galete i tople sendviče.mnogo dobra stvar.ajde što su sendviči divni, ali danas što su bile dobre viršle sa toga, mnjam.još samo galete da naučim da pravim i.... i imaću 100 kila :D

Link to comment

meni je bred-mejkerkin koncept mamojeban samo, jebati ga, pregojim se dok triput premesi tijesto.i imam onu najjeftiniju varijantu koja je znachajno snizila pervormanse nakon izvesnog korishcenja....shvapska marka... seticu se ... mrzi me do kujne

Edited by nisam ja
Link to comment
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...