Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

6 minutes ago, Caligula said:

... bas kao i E.A.Po, Diogen ili Miljkovic, Kami, Sabato.

+1

 

Mada, mogao bih da nabacim jos par jacih primera...:sleep:

Ali necu, danas si mi u volji kao draga uspomena na visemesecni boravak u kraju...

Link to comment
12 minutes ago, Tihajeza said:

Kakva je ovo rupčaga ispred Žira? Tj. dve manja i ova pravougaona koja liči na temelj neke zgrade? Jel se tu planira nekakav podzemni prolaz? 

Do metro stanice?

Link to comment
39 minutes ago, beta kentauri said:

crpna stanica 

na to sam mislio. pretpostavljam umesto one ispred klinike "sveti sava"? to bi trebalo da je za kanalizaciju, zar ne? i, gde to onda ulazi u savu?

Link to comment
Just now, Lancia said:

27 min. :mad:

Da to doživim... Uzmem trotinet na baterije, dođem na stanicu u NS, uđem u voz, izađem u BG za pola sata i trotinetom gde treba... :D

 

Posle isto tako kući...

Link to comment
1 minute ago, radisa said:

Da to doživim... Uzmem trotinet na baterije, dođem na stanicu u NS, uđem u voz, izađem u BG za pola sata i trotinetom gde treba... :D

 

Posle isto tako kući...

Opet ti pola sata¿! Kakav ste to pakostan narod :sad:

 

Zar nije bilo reci da ce autobuska stanica da se deli na tri, u zavisnosti od pravaca ili sam ja to sanjao?

Link to comment
13 minutes ago, djordje geprat said:

na to sam mislio. pretpostavljam umesto one ispred klinike "sveti sava"? to bi trebalo da je za kanalizaciju, zar ne? i, gde to onda ulazi u savu?

da, ona ispred bolnice sv.sava se ukida.

mislim da se fekalna kanalizacija trenutno izliva u savu odnosno dunav. ne znam na koliko tačno mesta se izliva.

zato se i počela izgradnja interceptora za fekalne kanalizacione vode. počela i stala.

u planu je, koliko znam, bila izgradnja 5 postrojenja za prečišćavanje otpadnih voda na teritoriji grada. 

Edited by beta kentauri
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...