Jump to content
IGNORED

torrenti


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

kako je krenulo, vraticemo se na narezivanje diskova
Isto mi je palo napamet. Stvarno to može da bude dobro za lokalnu ekonomiju, samo nam od relikta veselih devedestih treba još da te niko ne kontroliše i milina. Baš me nešto potresa ovaj napad na pirateriju, spalio bih sve te zle ljude.
Link to comment
Je l' ima nešto slično a da ima toliki izbor a da nema jebeni ratio requirements kao torrentday?
Isohunt je sasvim pristojan
ja zapravo koristim torrentz.eu pretraživač, odatle te već vodi na sve ostale.
Ili torrentscan.com, sličan pristup...
Link to comment

Dooobro, ovo je baš gadno. Na glavnim sajtovima ne mogu da nađem ni jedan valjan link...Daj te neke alternative...Kako se snalazite?edit:vratio se par stranica unazad i dobio odgovor....

Edited by eye of the beholder
Link to comment

Isprobajte rutracker . org , ruska bratija ubija, tamo nema cega nema, par puta sam nasao tamo torrente za stvari koje nigde drugde nisam uspeo da nadjem. Citav sajt je na ruskom pa je to malo konfuzno, ali je lako snaci se, a i ne treba ti puno da citas tamo. Jedina "mana" je sto je 90% filmova sinhronizovano na ruski, ali sa dual-audio kanalima, sto znaci da se film moze gledati i na originalnom jeziku i na ruskom, a samo ce sam fajl biti za kojih 10-20% veceg kapaciteta.

Link to comment
Isprobajte rutracker . org , ruska bratija ubija, tamo nema cega nema, par puta sam nasao tamo torrente za stvari koje nigde drugde nisam uspeo da nadjem. Citav sajt je na ruskom pa je to malo konfuzno, ali je lako snaci se, a i ne treba ti puno da citas tamo. Jedina "mana" je sto je 90% filmova sinhronizovano na ruski, ali sa dual-audio kanalima, sto znaci da se film moze gledati i na originalnom jeziku i na ruskom, a samo ce sam fajl biti za kojih 10-20% veceg kapaciteta.
rutracker jeste odlican. ja ga koristim godinama za filmove koji nisu na engleskom, dobri su i sa muzikom. brzina je fantasticna - korisnici paze na rejting i seeduje se dobro.
Link to comment

gde je najbolje ići za softver ?meni srećom glavni program za posao radi ok, ali imam grdne probleme sa adobe acrobatom (skidala sam ih gomilu,, ne namerih se na dobar <_< ). još ovi stisli, jbt, tačno ćemo se vratiti u 90-te angry.gif

Link to comment

Izvinite na neobavestenosti, ali sta sprecava torent sajtove da prebace servere i hostovanje u Rusiju ili Kinu i da im tada niko ziv nista ne moze?

Edited by Milosh76
Link to comment
gde je najbolje ići za softver ?meni srećom glavni program za posao radi ok, ali imam grdne probleme sa adobe acrobatom (skidala sam ih gomilu,, ne namerih se na dobar <_< ). još ovi stisli, jbt, tačno ćemo se vratiti u 90-te angry.gif
warez bbNije torrent ali izuva.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...