Jump to content
IGNORED

torrenti


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Jedno pitanje.Da li neko zna zasto mi se u poslednje vreme DL brzina drasticno smanjila? I kako da to popravim?Zadnjih nekoliko godina kad god sam koristio torente brzina je u 90% bila maximalna DL brzina koju sam u tom trenutku imao.Sada se svaki torent (bez obzira da li ima sedam ili preko hiljadu seeders-a i leechers-a) skida ekstremno sporo. Jedva dostigne brzinu od 50kbs.Ja nisam nista dirao ili menjao. Pocelo je samo od sebe.

Link to comment
Ja nisam nista dirao ili menjao. Pocelo je samo od sebe.
Jesi li siguran da ti brzina nije ograničena, bez obzira na to što ti nisi ništa menjao?Šta ti piše ovde:y98TO.jpg?
Link to comment
Jesi li siguran da ti brzina nije ograničena, bez obzira na to što ti nisi ništa menjao??
Prilicno sam siguran :)Sve pise isto kao i kod tebe. Samo sto kod Max DL rate i Max UL rate stoji 0.
Link to comment

Slab download je cest kod starih torenata jer se prikaci previse ljudi a malo je kvalitetnih sidersa. Jesi probao da skidas neki novi popularni torent da proveris kako radi? Npr House M.D. zadnja epizoda, to je meni dl maksimalno.

Link to comment
  • 2 weeks later...

ako neko ima neki zgodan torrent link za the rite neka mi posalje na pm. ja ono sto sam nasla u komentarima pise da je odseceno poslednjih 20 minuta. hvala najlepse!nije hitno.

Link to comment
Prilicno sam siguran :)Sve pise isto kao i kod tebe. Samo sto kod Max DL rate i Max UL rate stoji 0.
probaj da mu ogranicis uload. stavi npr da bude 80 ili 70% od max.
Link to comment
  • 5 weeks later...

Dobar veče :)Maločas se zavšilo skidanje Conte de printemps i Delicatessen2011-04-25_1946.png i sad ne mogu da pokrenem filmove jer:2011-04-25_1947.pngNi One Flew Over the Cuckoo's Nest koji sam skoro puštala na tom BS-u neće da se pokrene sada. Kako se rešava ovaj problem?

Link to comment
Za kodeke probaj da skines cccp, trebalo bi da ide i sa media player clasic (ako ne skini ga) pa pustaj u njemu. Meni je pomoglo za neke slicne probleme.
Hvala ti, ali neće. Skinula sam cccp, mpc imam, ali neće pa neće.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...