Jump to content
IGNORED

torrenti


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Jedan od privatnih trackera banovao utorrent 3.1.2 jer kaže da šalje pogrešne statse. Ne znam da li da se vraćam na 2.2.1 ili da pronađem alternativu. Preporuke za alternativni client?
Na privatnim trekerima ostani na µT-u. A stavljanje na crnu listu me baš čudi, µT nije poznat po tome... Je l' u pitanju samo najnovija verzija (26773)?
Imam još par pitanja. Sada sam vratio utorrent 2.2.1 i ne vidim upload rate i ratio. Brljao po opcijama i nisam našao. 'Ajte, pomozite izlapelom, molim.
Desni klik na ta polja pa izaberi šta ti treba, kao na slici:y7fx0rusmkz8728y3lxd_thumb.jpg
A drugo je - ako promenim client, da li mogu da u novi prebacim torente koje sidujem iz starog? Je l' to izvodljivo? Da li će onda sajtovi da gledaju moj ukupni ratio koji su dobili iz svih klijenata ili...kako?
Nisam baš sasvim siguran šta pitaš ali uvek možeš da odradiš reseed.EDIT: Ili si na OVO mislio? Edited by Jolly Roger
Link to comment

Banovan 3.1.2. na svim privatnim trackerima koje pratim već nedeljama, kažu security issues. Ratio mi je okej, prosto ću sačekati sledeću verziju.

Link to comment
Na privatnim trekerima ostani na µT-u. A stavljanje na crnu listu me baš čudi, µT nije poznat po tome... Je l' u pitanju samo najnovija verzija (26773)?
Jebi ga, skinuo sam sad, ali kaže Oxy isto. Moj najvažniji private kaže
uTorrent 3.1.2 is sending wrong stats to the tracker. It has now been banned we recommended version 2.2.1 which is also accepted on almost all private trackers.
Desni klik na ta polja pa izaberi šta ti treba, kao na slici:y7fx0rusmkz8728y3lxd_thumb.jpg
koji sam debil. Nije mi radilo zato što je trebalo da desnokliknem na prazno desno polje. :isuse:
Nisam baš sasvim siguran šta pitaš ali uvek možeš da odradiš reseed.EDIT: Ili si na OVO mislio?
Ne radi mi reseed. Skinuo sam isti torent koji seedujem, podesio u novom klijentu "trixi" da skida u isti folder i onda sam ponovo otvorio isti torent u novom klijentu i on uredno skida. :unsure:
Link to comment
ima i vrlo kvalitetnih torrent sajtova gde je ratio mnogo brutalniji, tipa svaki fajl moras drzati dok ne bude skinut 4 puta.
Oni izgleda podrazumevaju neograniceni internet, a to nemamo svi. Kad bih se drzao tog sistema, mogao bih da skinem jedno par filmova mesecno, a i za to bi mi verovatno ispalo jeftinije da odem do prodavnice i kupim ih na DVD-u (ili jos bolje porucim s amazona).
Link to comment
Oni izgleda podrazumevaju neograniceni internet, a to nemamo svi. Kad bih se drzao tog sistema, mogao bih da skinem jedno par filmova mesecno, a i za to bi mi verovatno ispalo jeftinije da odem do prodavnice i kupim ih na DVD-u (ili jos bolje porucim s amazona).
cekaj, ti nemas neogranicen internet?
Link to comment
cekaj, ti nemas neogranicen internet?
U stvari imam, ali posle predjenih 50GB je brzine dial-upa (64 kbps). A 50GB mesecno na 2 juzera ode brzo (u sebe ukljucuje download i upload). Dosad smo samo jednom presli 50GB i ne bih da ponavljam iskustvo (treba jedno 2 minuta da se otvori najobicnija stranica tipa BBC News). Moze naravno da se kupi veci plan, ali tu se vec ulazi u ozbiljne cifre.
Link to comment
U stvari imam, ali posle predjenih 50GB je brzine dial-upa (64 kbps). A 50GB mesecno na 2 juzera ode brzo (u sebe ukljucuje download i upload). Dosad smo samo jednom presli 50GB i ne bih da ponavljam iskustvo (treba jedno 2 minuta da se otvori najobicnija stranica tipa BBC News). Moze naravno da se kupi veci plan, ali tu se vec ulazi u ozbiljne cifre.
pa ovi uopste u ponudi nemaju neograniceni internet sa full brzinom. :blink: jel moguce da u australiji ne postoji firma koja to nudi? jel zivis u nekom velikom gradu ili si se preselio?troll onotvori neku temu pa pisi malo o australiji :) Edited by kojot
Link to comment

Stvarno, Indy, kako je moguće da ne postoji u ponudi flat internet?! Meni 50 giga protoka ode za 3-4-5 dana, i to samo na torente. Da ne pominjem youtubove, mailove, posao, kurac-palac. Je l' to čudna neka firma ili kako?I podržavam predlog da pišeš malo o Australiji, baš sam se uželeo tih putopisa "naš čovek tamo negde". :)Ovo mi je sumanuta računica: ti u Australiji plaćaš 50 tamošnjih dolara (cirka 40,kusur evra) mesečno za 20mb internet sa ograničenjem od 50 giga, a ja u usranoj Srbiji plaćam 1400 dinara (cirka 13 evra) za 10mb sa neograničenim protokom. Tu mora da nešto nije u redu.

Edited by Lrd
Link to comment

Pojavio se ovde lokalno nedavno neki novi provajder sa neogranicenim broadbandom... medjutim, jos nista o njima nisam cuo (ni dobro ni lose), a plus sam pod ugovorom sa ovim starim. Medjutim, moram da proverim da nisu neki prevaranti (u ovom trenutku mi zvuce - u poredjenju sa svim ostalm na trzistu - "suvise dobro da bi bilo istinito"). (Postoje sumnje da se radi o prepakovanom provajderu od kog sam, posle vise godina, jedva nekako pobegao, poznatom po customer service from hell).

Link to comment
Pojavio se ovde lokalno nedavno neki novi provajder sa neogranicenim broadbandom... medjutim, jos nista o njima nisam cuo (ni dobro ni lose), a plus sam pod ugovorom sa ovim starim. Medjutim, moram da proverim da nisu neki prevaranti (u ovom trenutku mi zvuce - u poredjenju sa svim ostalm na trzistu - "suvise dobro da bi bilo istinito"). (Postoje sumnje da se radi o prepakovanom provajderu od kog sam, posle vise godina, jedva nekako pobegao, poznatom po customer service from hell).
Problem je u tome sto Indy zivi u p.m.Ja sam 50GB imao u Sidneju jos 2008. Mislim da je unlimited jos 2009 bio dostupan ali za neke krupnije novce.Pojeftinio je 2010, a danas je standard: http://www.tpg.com.au/products_services/adsl2-standaloneTPG je upravo prepakovan Optus sa bezveznom customer service, ali u get what u pay for... Edited by noskich
Link to comment
Ovo mi je sumanuta računica: ti u Australiji plaćaš 50 tamošnjih dolara (cirka 40,kusur evra) mesečno za 20mb internet sa ograničenjem od 50 giga, a ja u usranoj Srbiji plaćam 1400 dinara (cirka 13 evra) za 10mb sa neograničenim protokom. Tu mora da nešto nije u redu.
Nego sta nego nije u redu. Relacija Pert-Sidnej je po daljini gotovo identicna relaciji Lisabon-Lenjingrad.Naravno da je u Srbiji koja je po velicini jedna tacka na globusu daleko lakse da se uvede broadband nego sto je u Australiji po zabacenim gradicima. Druga su prica metropoliten oblasti Sidnej, Melburn, Brizben/Gold Coast - na ove tri otpada preko polovine stanovnika na kontinentu.Druga razlika je da su i naselja daleko `razvucenija`. Sidnej je tu sampion sa preko 50 kilometara sirine. Brizben/Gold Coast/Sunshine Coast jos i vise. Melburn je nesto zgusnutiji, ali opet ne moze da se poredi sa evropskim gradovima. Edited by noskich
Link to comment
Problem je u tome sto Indy zivi u p.m.
Cuj, u pm. Ja sam razmenjivao informacije sa kojotom, koji koliko kapiram zivi u Hanu. Zasto bi mesto na 2 i po sata voznje od glavnog grada bilo "p.m." Nije nikakav p.m, ima internet kakav hoces, samo je pitanje sta se isplati. Meni je do nedavno 50G mesecno bilo previse.
Link to comment

trol onNisi u toku. Živeo je u hanu dok je navijao za zvezdu, onda je prešao u velegrad i počeo da navija za veliki klub.trol offPitanje - skinuo sam sa torenta film, slika odlična, nema tona. Da li je do torenta ili do mene?

Link to comment
Cuj, u pm. Ja sam razmenjivao informacije sa kojotom, koji koliko kapiram zivi u Hanu. Zasto bi mesto na 2 i po sata voznje od glavnog grada bilo "p.m." Nije nikakav p.m, ima internet kakav hoces, samo je pitanje sta se isplati. Meni je do nedavno 50G mesecno bilo previse.
Ne znam zasto prebacujes loptu na kojota; ja sve vreme na ovoj temi pricam o stanju u Australiji.Naravno da ima daleko vecih zabiti ovde od one u kojoj ti zivis, ali je ipak u pitanju svojevrsna zabit.Pricamo o pristupu internetu i kvalitetu infrastrukture i odnosa usluga-cena, a ne o licnim potrebama.Hteli ljudi da im se objasni kako to u Australiji moze biti moguce da nemaju svi neogranicen internet, pa sam dao 1 objasnjenje.
Link to comment
Pitanje - skinuo sam sa torenta film, slika odlična, nema tona. Da li je do torenta ili do mene?
Jesi probao da promenis `audio channel` u plejeru?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...