Jump to content
IGNORED

torrenti


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

ma mozemo i na srpskom, mislim da nema velike razlike. ne plasim se jer ne koristim вискозност :P za politicku propagandu, vec da se kladim i gledam one filmove :D

Link to comment
  • 4 weeks later...

nece utorrent nista da mi downloaduje. kliknula sam na znak uzvika u cosku prozora koji ukazuje da postoji neki problem i otvorio mi se novi mali prozorcic gde postoji mogucnost da se izvrsi test.sta mu ovo sad znaci? kako da prikacim taj socket?post-906-13164208051474.jpg

Link to comment
nece utorrent nista da mi downloaduje. kliknula sam na znak uzvika u cosku prozora koji ukazuje da postoji neki problem i otvorio mi se novi mali prozorcic gde postoji mogucnost da se izvrsi test.sta mu ovo sad znaci? kako da prikacim taj socket?post-906-13164208051474.jpg
A što na polju "Bandwidth" (gde i stoji putača) ne piše koliki je bandwidth nego samo "France, Paris"? Edited by cika tale
Link to comment
  • 4 months later...

Azureus (to se sada zove nekako drugacije...Vuze?) sljaka i na ubuntuu bez problema.Mada ja sam koristio onaj sto je instaliran po default-u, ne znam kako se zove, i radi sasvim fino

Edited by hazard
Link to comment

Pa to, Transmission je default torrent client u Ubuntuuuu.Azureus mi je bio cool dok se nije transformisao u Vuze i krenuo da smara svecki (uz ogradu da su ga možda u međuvremenu uljudili, ne znam).

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...