Jump to content
IGNORED

torrenti


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Pokušala sam i sa njim i sa mpc home cinema i sad ne znam šta još pokušati...
onda skini program koji se zove gspot ;) koji ce ti "reci" koji ti codec nedostaje.a da nisi skinula film sa nekog divljeg sajta? uzgred, na slici koju si postavila vide se samo titlovi za filmove koje si pomenula.
Link to comment

Hvala vam :) Skinula sve što ste mi vas trojica rekli, a i sama dodala KMPlayer (ne pitajte zašto, bila sam luđa nego danas), a i dalje ne rade samo pomenuta poslednja dva skinuta filma, biće da je u njima problem, valjda. Skinuh sada Gran Torino i sve je kako treba. Skoro sve skidam na istom mestu, @najgori me je pitao da nije neki divlji sajt. Jeste verovatno, čim ima ono pirate kao prefiks :). Nego... Da li sad polako da deinstaliram neki od plejera ili oni međusobno nemaju nikakva preplitanja i ne smetaju u radu celom tom sistemu koji ume da izludi na jedno celo veče?

Link to comment

Koja je ekstenzija na ta 2 filma, ono tipa .avi ili .mkv? Čak i da nisi skinula cele filmove ili da su indeks blokovi u fajlu nepotpuni, GOM i VLC sigurno puštaju takve fajlove, barem do mesta gde je greška.Ako su ovo na slici koju si stavila, ta 2 fajla su ti samo titlovi, ekstenzija .srt, tj. nisi ni skinula filmove

Link to comment
Koja je ekstenzija na ta 2 filma, ono tipa .avi ili .mkv? Čak i da nisi skinula cele filmove ili da su indeks blokovi u fajlu nepotpuni, GOM i VLC sigurno puštaju takve fajlove, barem do mesta gde je greška.Ako su ovo na slici koju si stavila, ta 2 fajla su ti samo titlovi, ekstenzija .srt, tj. nisi ni skinula filmove
Ko zna šta ja brljam, a ko zna šta je pomoglo! Radi, sada vidim. Hvala još jednom :).

2011-04-26_2205.png

Link to comment
@najgori me je pitao da nije neki divlji sajt. Jeste verovatno, čim ima ono pirate kao prefiks :).
pa ti mislis da su svi torrent sajtovi isti... taj "pirate" je verovatno najmanje "divlji".
Link to comment

kg freeleech

Now that we’ve settled into our new server, it’s time to announce our first freeleech period in 3 years. That’s right! All torrents will be considered free to leech starting from Monday 9th to Sunday 15th of May for all enabled users including those on probation. During this week no download will be counted, only upload matters.
Link to comment

Samo da bumpnem i pocetim da upravo traje 14. sat. Ja utovario nekoliko random filmića koji su mi delovali pogodni za seed pa ćemo da vidimo :)

Link to comment
  • 3 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...