Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

1 hour ago, I*m with the pilots said:

 

Ja sam prosle godine pazarila za bekap fotografija i vaznih dokumenata mali WD Elements od 2TB. Bilo mi je bitno i da je od manjih a ne veliki kao cigla.

 

Super su WD, jedan već imam, samo ovaj što mi preporučuješ nema nikakvu futrolu. 

WD koji imam ima futrolicu, nosim ga u tašni stalno.

Link to comment

Meni je 2TB Elements pravio probleme prošle godine, nakon manje od 3.5 godine korišćenja, ali ja ga nisam koristio samo za bekap, nego i za instaliranje velikih igara i svakodnevno gledanje filmova i serija i slušanje muzike sa njega.

 

Ispostavilo se da je oko 20gb u sredini diska bilo oštećeno, pa sam morao taj prostor da pređem upisivanjem nula (stavio sam 40gb ukupno, da budem siguran da sam sve obuhvatio) i sad mi ga računar prikazuje kao dve particije kada ga ubodem, a ta ograđena se ne vidi u fajl menadžerima. Tip koji me je uputio kako sve to da uradim mi reče da su loši WD Elements i da su npr. Transcend Purple mnogo bolje rešenje.

Link to comment

-1 za transcend externi od 1tb, smešno korišćen, u jednom momentu samo krenuo da trokira, čuje se kao neki klik zvuk, kao da nešto preskače. Ne znam i dalje što ću su njim...

Link to comment

A radi normalno? Mislim da to može da bude i parkiranje glava, tj. ništa strašno.

 

Možeš da prebaciš podatke sa njega, odradiš wipe disk MiniTool Partition Wizardom tako što ćeš da odabereš da upisuje nule i onda ga skeniraš Victoria HDD programom. Ako ne bude loših sektora, nema brige. Ako budeš to radio, imaj u vidu da ume da potraje i ceo dan, posebno ako naleti na loše sektore.

Edited by napadaj
Link to comment
11 hours ago, Tihajeza said:

 

Super su WD, jedan već imam, samo ovaj što mi preporučuješ nema nikakvu futrolu. 

WD koji imam ima futrolicu, nosim ga u tašni stalno.

 

Mozes da istrikas futrolu :D Ili nadjes n resenja za DIY futrolu :)

 

11 hours ago, napadaj said:

Meni je 2TB Elements pravio probleme prošle godine, nakon manje od 3.5 godine korišćenja, ali ja ga nisam koristio samo za bekap, nego i za instaliranje velikih igara i svakodnevno gledanje filmova i serija i slušanje muzike sa njega.

 

Kao sto rekoh, ja ga rabim samo za bekap, i do sad nije bilo problema, ali nije mi ni neki uzorak od godinu i nesto dana.

Meni bese preporucen sa vise strana kao najbolji za brzi bekap fotkica i podataka.

Link to comment

pomerio sam ofis na 6-7km od stana i promenio sluzbeno vozilo sa bicikla na moped

vozi se biciklistickim stazama. nasao sam model koji ima malu i laganu bateriju. ne mora kaciga. 

 

moze da fura do 50km/h. kinezi sve vicu za mnom: "il je fandjo il je budala" :D

 

Hbdg2ui.jpg

 

moped i bateriju su uvezali online, zato ih valjda ne kradu

 

gmGhoMs.jpg

 

bt5Z3dg.jpg

 

 

 

 

 

Link to comment

ovaj - Shorty grip, Head Strap, a 32GB SD card and spare battery

jos sam pride uzeo grip za bajk, rollcage i staklo.

 

na nekom je ponizenju pa reko da pokupim

Edited by extragluv
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...