Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

2 hours ago, askeladden said:

Kaki su ti planovi?Masa ili definicija?

a ja sam ti seljacina koja se lozi da gura sto vise, to mi je nekako jedino zadovoljstvo.

ovo sad, nemam reci. kapiram da sam 20-25 posto slabiji nego pre drugog lokdauna.

Link to comment
5 hours ago, ToniAdams said:

a ja sam ti seljacina koja se lozi da gura sto vise, to mi je nekako jedino zadovoljstvo.

ovo sad, nemam reci. kapiram da sam 20-25 posto slabiji nego pre drugog lokdauna.

Koliko se secam imas problem sa ledjima.Probaj kettlebell ,swing i Tursko ustajanje.Ja imam diskus i otkad redovno treniram nemam nikakve probleme.Ranije sam imao konstantnu bol i nelagodu sa dobrim danima,sad obrnuto.Imam kolegu blizi se pedesetoj ,inace crni pojas tekwondo,mnogo elasticnosti je povratio vezbajuci sa kettlebell.

Link to comment
10 hours ago, ToniAdams said:

da, to svakako planiram, ima ih ovde u dzimu, samo hocu da nadjem nekog instruktora da mi pokaze

Probao danas u prodavnici kettlebell od 32kg.Swing sa tom tezinom ces osetiti sigurno.

  • +1 1
Link to comment
  • 1 month later...

Ozbiljno se razigravam za trening sobu u novoj gajbi.Nabavio masinu za veslanje,hidraulicnu da manje buke pravi.Sipku za zgibove i da na nju pricvrstim TRX .Pojas sa otezanjem za sklekove uzimam i jos kettlebell od 32 kg i to je to.Eventualno sobna bicikla za zenu.

  • +1 2
Link to comment

Ne znam (uglavnom pro) veslaca koji nije imao posle problema sa ledjima...ja bacih tu masinu kad jedno jutro nisam mogla da se ispravim. 

 

Pocinjem sa krav maga kod roja ludaka od prvog. Vec mi zao same sebe 😭.... Krenula sam i kod kiroprakticara da me izbalansira, dear God sta tu sve puca(!), dok ne krenem sa treniranjem

 

 

...i jogu svaki drugi dan od kuce da podmazem sve inace bih najebala kod njega.

 

Imam vec dve godine od kuka do lopatice unutrasnji bol, ne secam se da li je od padanja, udaranja ili neceg drugog... I sve kao proci ce al ocito nije. Ovaj kombo kiro i joga vec posle dva puta ozbiljno poboljsanje osecam. 

Link to comment

Vec mi je zao same sebe 😭

 

Od ponedeljka, idem sad u san dijego da mi se kuche vidi sa bff... Nedostajemo se medjusobno... 

 

 

 

 

Edited by mustang
Link to comment
  • 2 weeks later...

500 miliona puta teglio svasta, nosio teske stvari, gurao dizao, i pre par dana se sjebem na nosenju obicnog kreveta, pocepao biceps desni. Otprilike fazon da mi sad neko ponudi milion evra da to uradim namerno, ne bi uspeo. Elem, osim ostrog bola, biceps se skratio 3 4 cm i evo ne vraca se ni posle par dana. Doktor rekao da nije potpuna ruptura nego parcijalna i da je sreca sto ne mora operacija nego ce se kao sve vratiti u normalu ali ja nesto nisam ubedjen, zajebano. Jebem ti srecu.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Link to comment

Ma idem vec par meseci manje vise redovno, ne verujem da ima veze s bilo cim osim marfijem, jednostavno sam namestio ruku tako da je ceo teret bio na njoj, bas nesrecan slucaj

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Link to comment
On 13.10.2021. at 7:44, Zli Gli said:

500 miliona puta teglio svasta, nosio teske stvari, gurao dizao, i pre par dana se sjebem na nosenju obicnog kreveta, pocepao biceps desni. Otprilike fazon da mi sad neko ponudi milion evra da to uradim namerno, ne bi uspeo. Elem, osim ostrog bola, biceps se skratio 3 4 cm i evo ne vraca se ni posle par dana. Doktor rekao da nije potpuna ruptura nego parcijalna i da je sreca sto ne mora operacija nego ce se kao sve vratiti u normalu ali ja nesto nisam ubedjen, zajebano. Jebem ti srecu.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 

Čekaj, dal ti se biceps "povukao dole" i sad ti kad ga lagano napneš izgleda onako Popajevski? I bol je prestao brzo nakon ozljede? 

 (imao sam sličnu ozljedu, zato pitam) 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...