Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

On 12.7.2020. at 10:28, Moća said:

Da ste pratili temu videli biste da sam odustao i od prodaje i od kupovine jer moram da resim stambeno pitanje.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 

 

Kupi kamper, pa se voziš a i živiš u njemu. 

 

:Jova:

Link to comment

Inace, ujo moj iz Svicarske hoce ovde u Srbiji da proda Kiu Optimu 1.7 dizel 141ks, kupio novu 2017. godine i presao 68 hiljada km. Manuelni 6 brzina, od opreme sve zivo sto postoji, garancija jos 3 i po godine ili do 150 000km. Mada ce to biti cena oko 20 hiljada ojra, nije bas za Mocu [emoji852]

 

Osim ako ne proda Pezoa, onda je sve moguce[emoji3]

 

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

 

 

 

 

Link to comment

Ako mislis na Optimu, ujak kaze da bi voleo da je npr 2.0 sa 150ks, ipak je prilicno glomazan auto. Ja ga vozio kroz Njemacku nocu i po Svici vise puta, ne kazem da ne bi skodilo jos snage ali vuce lepo a potrosnja 5.4 prosek, smijesno. I ima ono automatsko upravljanje, samo moras na svakih 30 sekundi da pipnes volan da kao skonta da si budan ili tako nekako.

Kapiram da tu moze da se odradi onaj safe chip tuning na jedno 170 konja, bezbedno.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Link to comment

Ovo sto mi uzimamo ne, ili ja bar ne znam foru za vracanje. Moca mozda zna za Njemce, pisao mi davno o tome, bilo je kod nekih njemackih auta nekih naznaka da se vraca porez ali nikad se nisam nesto specijalno zanimao, jbg.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Link to comment

thx

 

gledajući po njinim sajtovima, ne jebu to vraćanje

kod švaba je to 50%, valjda zavisi da li je plac u sistemutm

 

 

Link to comment

Pa tamo mozda da dobije otprilike 18 tisuca franaka dok ovde mozda nesto vise, 19-20 hiljada evra, a nije gadljiv na lovu. Sad je pitanje koliko je to uopste prodajan auto, nije ni nov a ni dovoljno mator i iznjakan pa da je jeftiniji, nego bukvalno kao nov ali 3 godije i 70ak hiljada km, ni tamo ni 'vamo.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Link to comment

Zato što taj od 20.000 vredi tipa 30.000 nov, 70.000 je praktično tek razrađen auto, a dobiješ više i bolje stvari za tih 20.000 kod polovnog nego kod novog auta za 20.000. 

Otprilike.

Link to comment

Nov auto za 20.000 evra ima isto sto i nov za 30.000 evra, nema tu neke razlike.

U tom cenovnom rangu je pitanje sta ko zeli da vozi, da li novi SuperB ili Oktaviju ili Pasata ili nekog Mercedesa ili Audija ili Toyotu.. stvar izbora.

 

Za te pare nikad ne bih kupio polovan automobil, kakav god bio.

Link to comment

To je i moja neka logika, iskreno, malo sam se zaprepastio kad videh toliku cenu polovnog auta, ja sam mislio da to tera do 10k za ove obicne ljudske automobile. Ali ok, cim ima neko ko ce iz svojih razloga da da te pare za polovan auto, znaci da je cena legitimna.

Link to comment
1 hour ago, Milosh76 said:

 

Za te pare nikad ne bih kupio polovan automobil, kakav god bio.

+1

 

Kad pređeš u glavi da ćeš da daš 20K za kola, dalje je samo stavr izbora i psiholoških prepreka oko oruglih cifri oko novog...

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...